Asi všichni sníme o tom, že jsme pohádkově bohatí a můžeme si dělat, co se nám zlíbí. Pokud jste si ovšem mysleli, že na zbohatnutí jste ještě moc mladí, tihle šikulové vás vyvedou z omylu. Vydělali si nechutné jmění dřív, než jim bylo 20.

#1: Justin Bieber – Nacvičte si kukuč kluka odvedle a zazpívejte

6175343447_4525fc59f9_z

Justin přišel, zazářil, donutil spoustu děvčat, aby po něm šílela, a teď má na svém účtu nepředstavitelných plus mínus 3 biliony korun.

Dnes je mu teprve 18 let, ale okupuje všechny žebříčky a na kontě má desítky televizních a filmových vystoupení. V roce 2008 ho vlastně objevilo YouTube, kde si ho všimlo nahrávací studio Usher a hned mu nabídlo smlouvu. Jeho první album My World se okamžitě stalo hitem pro dospívající slečny a do května minulého roku se ho prodalo 15 milionů kousků.

#2: Miley Cyrus – Potřebujete dvě identity!

Sympatická představitelka Hanny Montany (a jejího alterega) má na kontě asi 2 biliony korun. Proto si může s dalšími rolemi dát na čas. A herectví bere pořádně vážně. Pro svou další kariéru zpěvačky a herečky hledá něco mnohem dospělejšího.

V šoubyznyse se Miley objevila už ve svých osmi letech. Její otec jí totiž zajistil roličku v seriálu Doc.

Ale Miley už má za sebou také první skandál! V patnácti totiž pózovala polonahá pro Vanity Fair. Tyto fotky mají v současnosti hodnotu mezi 6 000 a 20 000 korun. Pokud byste tedy chtěli, aby vám Miley ozdobila pokoj, šetřete.

#3: Taylor Lautner – Tvařte se jako zpráskané štěně

7585881896_34b0f75969_z

Taylor má obrovskou výhodu ve své mohutné postavě. Skoro se nechce věřit, že je mu dnes pouhých 20. let. To byla taky jeho hlavní přednost, pro kterou získal roli Jacoba Blacka v sáze Stmívání.

Jeho jmění v současnosti činí asi bilion korun. Prostě skvělá partie.

#4: Nick Jonas – bez rocku se prostě neobejdete!

Nick není u nás moc známou tváří. Neproslavil se v žádném seriálu ani sáze. Za to už v 6 letech válel s muzikou. Aspoň tehdy byl objeven. Dnes je mu 19 let a je členem kapely Jonas Brothers. Původně to měl být Nickův sólový projekt, ale producentovi se líbilo, jak to Nickovi šlape s jeho bratry Kevinem a Joeym.

Později si Nick založil ještě další kapelu Nick Jonas and the Administration. Díky své slávě se objevil také v hudebních filmech Camp Rock a Camp Rock 2: The Final Jam.

#5: Dakota Fanning – charakterní herečkou před dvacítkou

I Dakotu katapultovalo do středu zájmu účinkování v sáze Stmívání a to konkrétně 2. část Rozbřesku. Hrála ale už i předtím, v pouhých 6 letech dostala roli v reklamě a později pár roliček v menších filmech.

Po Stmívání si jejího obrovského talentu všimli všichni a Dakota šla z role do role a už to nebyly žádné malé filmečky. Mohli jste ji vidět třeba ve filmech Jmenuji se Sam, Holka na roztrhání nebo Válka světů, ale na kontě má už dobrých dvacet rolí. A to jí je teprve 18 let!

A abychom nezapomněli. Její jmění se odhaduje na 320 milionů korun.