V prvním díle článku jsme vám přinesli čtyři seriály, které se aktuálně natáčejí nebo ještě běží v amerických televizích. Nyní se zaměříme na seriály, které již skončily, nicméně stojí za to je shlédnout znovu. A máte jednu velkou výhodu, nemusíte čekat, až vyjde nový díl, ale vše můžete shlédnout najednou.

The Good Wife (Dobrá manželka, konec v roce 2016)

Alicia Florricková je ta správná dobrá manželka, vždycky se oddaně starala o svého manžela a dvě děti. To vše však jen do doby, než se na veřejnost dostal sexuální skandál jejího manžela, významného politika Petera Florricka. Obětovala mu vše, svou kariéru a nyní se rozhodla si to vše vzít zpátky. Vrátit čest celé rodině, postarat se o své děti a hlavně se realizovat. A tak se vrací po několika letech do práce. A že to nebude jednoduché, to je víc než jasné.

How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku, konec 2014)

V seriálu se prolíná současnost a také minulost, kdy otec Ted sedí u stolu a vypráví svým dětem příběh o tom, jak poznal jejich matku. Ve skutečnosti nevíme, kdo ona matka je, to se dozvídáme až v poslední sérii. Ted nás zavede mezi své přátelé, se kterými se schází v jednom baru. Prožívají spoustu příhod, více či méně úsměvných, řeší životní peripetie a Ted se zoufale snaží najít „tu pravou“.

Revenge (Pomsta, konec 2015)

Mladá dívka Emily Thorne se přistěhuje do nového města. Na první pohled vypadá nevinně, ale ve skutečnosti se stěhuje s velkým posláním. Přichází se pomstít a zničit všechny ty, kteří zničili i její rodinu. Rodina, která má ve městě velké slovo, totiž udělala chybu, kdy zradila svého tehdejšího přítele. A oním přítelem byl právě otec Emily.

Gilmore Girls (Gilmorova děvčata, konec 2000)

Seriál s humorem sobě vlastním vypráví příběh mladé matky samoživitelky Lorelai s její dospívající dcerou Rory. Řeší všední problémy života, radosti, starosti a to vše provází vtipné hlášky a mnohdy sarkastický smysl pro humor. Obě žijí v městečku, kde každý každému vidí do talíře a kde se snad vůbec nic neutají.