Boty jsou nejen nutností, protože bosky obvykle chodit nemůžete (i když je to nyní trendem), ale jsou také krásné, moderní a nejednou dodávají vašemu outfitu styl a glanc. Máte různé barvy bot, pro různé příležitosti. Sportovní, elegantní, na ples, k šatům, kalhotám a podobně. Jaké boty by neměly chybět v žádném dámském botníku?

Balerínky

Ty jsou velmi důležité a jsou to boty, které můžete nosit, kromě zimních měsíců, takřka celý rok. Na jaře, na podzim a v chladnějším létě skvěle poslouží balerínky. Proč jsou tak důležité? V mžiku z vás mohou udělat elegantní dámu. Jsou variabilní, perfektně se hodí nejen k šatům, sukním, ale také k džínám nebo šortkám. Jsou velmi pohodlné, můžete je nosit celý den. A dnes je obuvníci vyrábějí v mnoha barevných odstínech.

Tenisky

I když nejste úplně sportovní typ, tenisky se hodí vždycky. Dnes už jsou na trhu tenisky různých barev, tvarů a motivů, takže i když nehovíte sportovnímu outfitu, s vhodně zvolenými teniskami budete stále šik. Ideální k džínám, pro volný čas. Vaší noze poskytnout potřebný odpočinek.

Kozačky

Když udeří zima, lodičky nebo sandálky vás neochrání. Kozačky díky praktické funkci chrání nohy před nepříznivým počasím. A když jsou k tomu ještě v moderním designu, pak jimi můžete doplnit mnoho outfitů. Ideální jsou černé nebo hnědé kozačky, které se hodí opravdu ke všemu, sukni, šatům nebo kalhotám.

Černé lodičky

Podobně jako černé šaty i černé lodičky by měly být součástí každého botníku. Hodí se do práce, na procházku, nákupy, do kina, divadla nebo také do společnosti. Vyberete-li si kvalitní kousek, pak s vámi mohou vydržet několik sezón.

Sandály

Boty především pro letní měsíce, během kterých vaše nohy potřebují dýchat. Nejlepší je pořídit si sandály pohodlné, s jednoduchými měkkými pásky. I v sandálech můžete strávit plno letních večerů, když budou pohodlné, nic vám nebrání strávit v nich například celý pracovní den či letní hudební festival.