Rádi chodíte do kina na premiéry filmů? Nevíte však přesně, na jaký film zavítat, který shlédnout? My pro vás máme pár tipů na červencové premiéry, které by vám rozhodně neměly utéct!

Spider-Man: Homecoming

Peter se začíná víc sbližovat se svou nově získanou identitou pavoučího superhrdiny. Nadšený ze svých zážitků s Avengers se vrací domů, kde žije se svou tetou May a dohlíží na něj jeho nové učitel Tony Strak. Peter se snaží vrátit ke svému běžnému životu, to mu však komplikuje touha dokázat, že Spider-Man by mohl konat mnohem větší skutky. Na scéně se však objeví nový padouch Vulture a v ohrožení se tak ocitá vše, co je pro Petera opravdu důležité.

V utajení

Pro úspěšný boj proti terorismu je nutno odhalit, kdo za tím stojí. Špičková agentka americké CIA Alice je přeřazena do londýnské kanceláře, poté, co se nepovedla jedna akce. Po delší době jí kontaktují její bývalí nadřízení, mají informace o zvýšené aktivitě v prostředí radikálních militantních skupin. Alice lokalizuje hlavního podezřelého, během výslechu však přijde na to, že jí někdo podvedl a tajné informace se dostaly ven. Najednou se ocitá v ohrožení nejen ona, ale také Londýn. A začíná tak její závod s časem…

Oklamaný

Učitelky a studentky dívčí školy jsou izolované od všeho, co se venku děje, neberou na vědomí zuřící americkou občanskou válku, dokud jin na dveře nezaklepe těžce zraněný důstojník nepřítele. Ujmou se jej, chtějí ho trochu „postavit na nohy“ a následně jej vydat jako válečného zajatce. John si je však postupně začíná omotávat okolo prstu, nejen studentky, ale také učitelky v čele s ředitelkou školy. Ve všech se díky Johnovi probouzejí emoce, které dlouho nezažily, a John si uvědomuje, že se ocitá uprostřed bitvy…

Milovník po přechodu

Playboyi za zenitem se rozpadl život, musí se začít znovu starat o sebe. Jeho pokusy o vrácení se zpátky do dívčích srdcí jsou spíše úsměvné. Po nepovedeném vztahu se vrací ke své sestře a ocitá se ve světě, kde se musí pracovat, nakupovat a starat se o sebe. Maximo ví, že tudy cesta nevede. Snaží se proto vyhlídnout si nějakou starou bohatou dámu. Povede se mu to?