Jste přesvědčení, že holky nemůžou spustit oči z vašich svalů a nejvíc jim imponuje, že hrajete na basu v rockové kapele? Pravděpodobně máte pravdu, ale jejich zájem může mít mnohem skrytější příčiny, než si myslíte.

Nejdůležitější je vůně

Výzkumy ukazují, že dámy často reagují na podněty, se kterými muži moc nepočítají. Nejde ani tak o zdatnost v posteli nebo kupu peněz, jako spíš o nevědomé signály, vycházející z biologického nastavení žen.

Ukazuje se, že obrovskou roli hraje vůně. Sice jsme všichni dávno zblblí toaletními vodami, ale stejně je to pořád o přirozené vůni feromonů. Dívce prostě musíte vonět vy osobně, jinak se do vás bezhlavě nezamiluje.

Hlas dělá divy

Důležitý je také hlas. Pokud máte to štěstí, že jste majitelem sytého, klidného a hlubokého hlasu, máte vyhráno. Nemusíte se vůbec snažit a je jedno, jak vypadáte. Dívky a později ženy vám budou padat k nohám. Takový hlas si totiž podvědomě spojují s mužností a plodností.

Teď se dostáváme na známou půdu. Děvčata se koukají i na vaši tvář. Je dokázáno, že určité poměry obličeje v nás vzbuzují pocit krásy. Nejdůležitější pro atraktivitu je symetrie.

Jizvy jsou nebezpečně svůdné

A znáte mýtus o oblibě širokých ramenou a jizev? Tak na tom je hodně pravdy. Široká ramena totiž opět útočí na biologické nastavení žen. Muž se širokými rameny se zdá vhodný pro chov a pro zabezpečení rodiny.

S jizvami je to trochu jinak: zjizvený muž znamená něco divokého a nebezpečného a je jedno, že k jizvě přišel při nehodě s vysavačem. Pokud chcete svých jizev využít, dejte si však pozor, většinou lákají k divoké noci, ale ne k trvalému vztahu.

Cení se originalita a osobitost

Perfektní je, když máte vlastní osobitý styl oblékání a účesu. Vaše šance se zvýší, pokud je tento styl lichotivý pro vaše proporce. A ještě víc bodů získáte, když v sobě bude mít zapracované módní prvky, avšak nebude se módou otrocky řídit.

Nesmíte ovšem zapomínat ani na hygienu. Můžete vypadat a oblékat se sebelíp a být velmi zajímaví, ale špína za nehty, zápach z úst nebo dokonce pár dní starý pot spolehlivě všechnu magii přehluší.

Na každého někdo čeká

A pokud se obáváte, že z výše zmíněných kritérií nesplňujete snad žádné, tak nezoufejte. Dívky a ženy mají naštěstí velmi rozrůzněný vkus. Je tedy pravděpodobné, že se pořád najde dost takových, které z vás budou úplně unešené, ať už nosíte pár kilo navíc nebo nejste spokojeni se svými vlasy. A vždycky jsou tu kamarádky, které vám pomohou změnit šatník nebo účes.