Chcete svou vyvolenou na první schůzce překvapit něčím neotřelým a originálním? Klasické pozvání do kina vám připadá příliš fádní?  Podívejte se na pět tipů, které vám možná přinesou inspiraci.

1. Na zámek

Chcete, aby se s vámi cítila jako princezna? Pozvěte ji na výlet na zámek. Pokud se chcete blýsknout, můžete si předem nastudovat pověsti, které se týkají místa i okolí, a obohatit prohlídku o pár romantických nebo strašidelných historek. Po prohlídce se můžete projít po okolí, naobědvat se v blízké restauraci nebo si udělat piknik…představivosti se meze nekladou. Speciální tip: Najděte si noční prohlídku, pokud se ve vašem okolí nějaké konají. Romantika zajištěna!

2. Na vyhlídku

Pokud bydlíte ve městě, máte vyhráno. V okolí se pravděpodobně najde nějaká věž nebo jiná vysoká budova, ze které je nádherný výhled. Obyvatelé matičky stověžaté pak mají výběr doslova nepřeberný. Nemusíte ale zoufat, ani pokud bydlíte na vesnici. Možná máte poblíž zajímavou rozhlednu – a pokud ne, zapátrejte po okolních kopcích. Je to možná na delší výlet, ale pěkná vyhlídka do kraje se najde na mnohých místech. Než svou milou ale pozvete, aby se s vámi pokochala výhledem, ujistěte se, jestli jí nevadí výšky – nebo případný výšlap nahoru. Pokud ano, mohlo by to prvnímu rande dodat poněkud natrpklou příchuť.

3. Na výstavu

Sdílíte se svou potenciální budoucí partnerkou zájem o historii či uměni? Zajděte si do muzea nebo na výstavu! Pokud bydlíte ve větším městě, máte pravděpodobně nějakou galerii poblíž – a pokud ne, můžete návštěvu výstavy pojmout jako celodenní výlet a naplánovat si ještě další program. Zjistěte si, co vaši vyvolenou zajímá, a naplánujte jí den, na který dlouho nezapomene!

4. Na pouť

Svezte se s ní na kolotoči, zajděte na cukrovou vatu, kupte jí perníkové srdce, vystřílejte jí růži… Pouť vám nabízí možnost stát se na chvíli romantickým princem z pohádek. Není to ale zadarmo, a pokud máte hluboko do kapsy, bojíte se, že byste se na střelnici trefili spíš do obsluhy, nebo vám divoké rotování na atrakcích nedělá dobře na žaludek, zvolte radši jinou možnost. A než svou slečnu pozvete na pouť, ujistěte se předem, že kolotoče, houpačky a horské dráhy nevadí ani jí.

5. Podívat se na ohňostroj

Ohromující barevné obrazce, rozsvěcující noční oblohu, navozují romantickou atmosféru jako máloco jiného. Zapátrejte po festivalu ohňostrojů a zajistěte si místo s dobrým výhledem. A pokud se ve vhodnou dobu žádný nekoná, pozvěte ji na romantickou procházku pod hvězdami.

 

Zdroj obrázku: http://pixabay.com/en/love-couple-hands-engagement-316640/