Také máte občas dlouhý večer? V televizi nic dobrého nedávají, vy máte vše hotovo nebo se vám naproti tomu nic dělat nechce. Ideální činnost? Zachumlat se do teplé deky, uvařit si čaj a podívat se na nějaký dobrý film. Jenže, jaký si tedy vybrat? Nevíte přesně? Nemáte náladu na něco, co jste už viděli, chtělo by to něco nového a dobrého? Možná se inspirujete našimi tipy!

Oddech, který si zasloužíte!

Můžete připravit super večer a noc s kamarádkou nebo přítelem, či si jen tak sami pustit něco hezkého a dobrého. Co by to mělo být? Plány na večer jsou jasné, dejte si popcorn, brambůrky nebo gumové medvídky, dostatečnou zásobu coly nebo jiného pití a zapněte si film. Vaše domácí kino může ihned začít a skvělý večer na sebe nenechá dlouho čekat.

Zakletý v čase

Henry vypadá jako úplně normální muž, který však trpí drobnou anomálií. Během celého svého života nekontrolovatelně mizí, tedy přesouvá se v čase. Clare je mladá dívka, která se do Henryho zamiluje a rozhodne se s ním žít i navzdory tomu, že to nebude jednoduché. Věří, že jsi sou souzeni a proto se snaží vybudovat úplně normální život. Jak to bude dále probíhat.

Lásky čas

Tim je nesmělý a obyčejný kluk, kterému otec oznámí rodové tajemství. Cestuje v čase a to do minulosti. Díky tomu dokáže změnit události, které už prožil. Ovlivňuje a napravuje tak minulost. Díky tomu získá srdce ženy, kterou miluje. Během celého života a vracení se do minulosti ho čeká řada vtipných situací a životních problémů.

Zůstaň se mnou

Příběh o mladé dívce, která má pocit, že v rodině, kde jsou všichni spíše rockery, ona hrající na čelo moc nezapadá. Má v podstatě všechno, rodinu, svou lásku ve formě muziky a také přítele. Jedna nehoda může změnit úplně všechno. Co jí přiměje vrátit se zpátky?