Čeká vás velký úklid firmy, likvidace podstatné části dokumentů či dokladů a nosičů informací? Nevíte, jak se o tyto dokumenty postarat, aby se nedostaly do špatných rukou? Využijte kvalitní služby skartovací společnosti, která vás dokumentů zbaví snadno a rychle. Budete mít také jistotu, že budou veškeré dokumenty opravdu zlikvidovány.

Rychlá likvidace

V některých situacích se potřebujeme zbavit většího množství dokumentů, ať už se jedná o likvidaci firmy či velkého úklidu spojeného se stěhováním firmy. Některé dokumenty a nosiče informací se musí zničit, jelikož obsahují osobní údaje klientů či důležité údaje o firmě. Nutné je proto zvolit takovou formu likvidace, která bude opravdu efektivní. Skartovat každý papír zvlášť s pomocí skartovačky se vám opravdu nevyplatí.

Skartovací společnost

Řešením pro vás může být právě skartovací společnost, například Skartace dokumentů Praha. Ta nabízí kvalitní služby v oblasti likvidace dokladů, dokumentů či jakýchkoliv dalších nosičů informací. Provádí bezpečnou a zcela ekologickou skartaci. Jsou schopni zlikvidovat také občanské a řidičské průkazy, pasy či platební karty.

Postup skartace

Nejdříve dokumenty a nosiče určené ke skartaci bezpečné přepraví a pro maximální možnou transparentnost vám nabízí osobní dohled při samotné skartaci. Poté vám vystaví protokol o ekologické likvidaci a odpad zašlou k finálnímu zpracování do papírny. Prázdné šanony a pytle jsou vám následně vráceny. Odborně také znehodnotí datové nosiče, tedy CD, DVD či diskety. Veškeré úkony jsou přitom prováděny ve střeženém objektu, nemusíte mít tedy o bezpečnost důvěrných dat žádný strach. Zavítejte proto na stránky http://ekoskart.eu/ a pročtěte si ceník nabízených služeb. Ekologická skartace je pro vás velmi efektivní volbou, která vás rychle zbaví nechtěných dokumentů či dokladů.