Ben Stone řádí a výsledkem je Zbouchnutá

Výskyt: Zbouchnutá

Možná si klepete na čelo a říkáte si, proč bych měl chtít být obtloustlý a zanedbaný zhulenec? Ale podívejte se na to z jiné strany. Ben Stone je pravděpodobně jeden z nejšťastnějších mužů filmového plátna. Přestože není žádný lev salónů, dostane tu nejhezčí holku a navíc má jisté, že se s ním nerozejde.

Eli vypadá roztomile, dokud neukáže zoubky

Výskyt: Ať vejde ten pravý

Eli je asi tak stoletý upír v těle dítěte. Představte si ty možnosti! Jste čerstvý teenager a nikdo si vás moc nevšímá. Můžete si dělat, co chcete, chodit, kam chcete, dospělí to všechno svedou na vaši bouřlivou pubertu. Navíc máte extrémní sílu a instinkt nejnebezpečnějšího predátora!

Enid má pocit, že žije v Přízračném světě

Výskyt: Přízračný svět

Možná jste takoví už dávno, pokud jste tak trochu nekonformní rebelka a štve vás všechno uniformní, zejména houf vašich spolužáků. Enid totiž pohrdá vším tendenčním a masovým a vyhledává cokoliv, co je menšinové. Proto ji ani nenapadne jít po střední škole na výšku, chce si vydělávat. Zjistí však, že svět dospělých je ještě víc svázaný. Ale na každého čeká autobus, který ho odveze do země snů, anebo prostě jen někam jinam.

Chlapec s jizvou na čele a jeho kouzlo

Výskyt: Harry Potter

To jste nečekali, že? Ale neprotáčejte panenky, a přiznejte si to. Že byste chtěli umět čarovat? Aby za vás magické pero napsalo úlohy a učiteli se zamlžil zrak nad vaším prázdným místem ve třídě… A porazit zlo a být za hrdinu by taky nebylo k zahození, co říkáte?

Mathilda dává pěkně zabrat Leonovi

Výskyt: Leon

Pokud by se měl vybrat jeden filmový teenager, který je nejvíc a maximálně cool, byla by to určitě Mathilda. Celou rodinu jí vyvraždili, ale ona lituje jen smrti malého brášky. Ji samotnou skoro nedobrovolně zachrání nájemný zabiják Leon, ke kterému se v panice vetře. A pak se ho nepustí. Chce se totiž naučit jeho řemeslu, aby brášku pomstila. O rodinu by asi nikdo z nás přijít nechtěl, ale dobrodružství s nájemným zabijákem, to je jiná!

Marty McFly se vrací do minulosti i budoucnosti

Výskyt: Návrat do budoucnosti I-III

Marty je zase pro změnu extrémně v pohodě. Má hezkou přítelkyni, hraje v rockové kapele a poflakuje se s místním bláznem, kterému se pro jeho neustále vynalézání říká Doc. Kdo by tušil, že Doc přebuduje DeLorean na auto, které umí cestovat v čase?