Máte už vyhlédnutého šikovného kluka, ale pořád nevíte, jak ho vytáhnout na rande? Samozřejmě nechcete být trapně neoriginální nebo se ostýcháte. Zkuste něco z našich neobvyklých receptů nebo nápadů pro nesmělé.

Pozvěte ho na Beerfest!

Někdy prostě musíme své obavy překousnout, abychom dostaly, co chceme. Nebudeme se ale pouštět do žádných velkých a komplikovaných akcí. Pokud se našemu vyvolenému aspoň trochu líbíme, zareaguje na jakékoliv pozvání, i když bude chybět kapela a balónky či tanec na stole.

Nejsnadnější cestou je prostě zařídit, aby na vás zbyl. Domluvte se s celou partou, že něco podniknete. Výlet, piknik, nebo si vyjděte jen tak na procházku. Buď dejte dohromady jen páry a jeho, abyste na sebe zbyli, anebo zařiďte, aby ostatní na poslední chvíli odřekli. Kamarádky vám s radostí pomohou tuhle intriku zorganizovat.

Pokud znáte trošku jeho zájmy, zkuste nenucenou náhodu. Jestli víte, že miluje pivo a ve městě bude Beerfest, zmiňte se mu, že se chystáte. Nechtěl by jít s vámi?

Vystavte na sebe slevový voucher!

Pokud chcete něco jednoduššího, tak využijte své schopnosti lépe se vyjadřovat písemně než tváří v tvář a pošlete mu vtipnou SMS nebo klidně dopis. Na originalitě velmi přidáte, když mu na email pošlete fiktivní slevový voucher na rande s vámi. Pokud má smysl pro humor, neodolá.

Umírněnější, ale také velmi originální, je koláček štěstí. Však víte, takové to pečivo s věštbou uvnitř. Napečte je pro všechny kamarády a každému napište něco vtipného. Jen do jednoho dejte pozvání na rande, ale dejte si pozor, ať skončí ve správných rukou!

Ať vám pomůže s virem!

Pokud se spíš bojíte následků svého pozvání, zkuste to jako tvrďačka. Vyhlédněte si svého sympaťáka na akci. Pak k němu přijďte a řekněte: „Už jsem na odchodu, ale kdybys mi chtěl někdy brnknout, tady máš číslo.“ A důstojně odkráčejte. Tím zabráníte jakékoliv trapné chvilce a dáte mu na výběr.

Pokud jste tygřice, která má sebevědomí na rozdávání a hledá jen originální způsob, jak ho pozvat, zkuste záložku. Pokud rád čte, vystopujte jeho zvyky a v okamžiku, kdy bude vědět, že musí knihu zavřít, přitočte se k němu se záložkou. Na ní bude samozřejmě vaše jméno a telefonní číslo.

Můžete ovšem také použít lest k nalákání své kořisti. Pokud víte, že to umí s počítači, poproste ho, jestli by vám nepomohl se zavirovaným PC nebo zaseknutou mechanikou. Polichotíte tím jeho egu a budete ho mít nějakou dobu jen pro sebe. Možnostem se pak meze nekladou.

Vyhrajte nad ním v závodě!

Pokud víte, kterému fotbalovému týmu fandí, prostě kupte dva lístky. Na svůj oblíbený tým by šel prakticky s kýmkoliv, ale navíc ho velmi potěší, že mu fandíte také. Tím okamžitě získáte cenné body.

Taky ho klidně trochu potrapte soutěžením. Dejte si s ním závod nebo zápas. Je jedno v čem, ale ideální bude, když budete mít šanci vyhrát. V takovém případě se ukážete jako schopná drsňačka a to mu bude imponovat. A pokud nevyhrajete, budete mu imponovat stejně a ještě potěšíte jeho ego.