Fanoušci Stephenie Meyerové se nemusí po posledním Twilightu obávat půstu. V březnu se totiž dočkají další adaptace její knihy. Ale v kinech se najde něco i pro ty z vás, co romantiku zrovna nemusí.

Pozor, vaši přítelkyni může posednout zlý duch!

Keisha z komedie Pár nenormálních aktivit tedy posedlá rozhodně je. A projeví se to ve chvíli, kdy jí původně staromládenecký Malcolm nabídne, aby u něho bydlela. V bytě se začnou dít podivné věci a Malcolm se rozhodne povolat na pomoc kněze. Jen ten může zachránit jejich vztah a zbavit ho třetí, nežádoucí entity. Že by nás čekala jízda ve stylu Scary Movie? Uvidíme.

Kdybyste si neužili dost legrace u předešlého filmu, možná vám víc sedne americká komedie Na šrot. Její zápletka je jednoduchá, ale úderná. Jeff má právě 21 let a chystá se slavit plnoletost. Příští den ho však čeká nejdůležitější zkouška na medicíně. Co myslíte, pít nebo nepít?

Bruce Willis je opět v akci a čeká na něho další Smrtonosná past a taky Cobra!

Pokud se vám stýskalo po policejním detektivovi Johnovi McClaneovi, je zpátky ve své nejlepší hláškovací formě se Smrtonosnou pastí: Opět v akci. John jede do Moskvy hledat svého syna a s překvapením zjišťuje, že ten působí jako tajný agent. Otec a syn jsou nuceni spolupracovat na případu a do toho se připlete obchod s plutoniem, ruští bossové, i moskevské podsvětí. Zkrátka 80. léta jako vyšitá.

Další akce, která vás v kinech čeká, je scifi thriller G. I. Joe 2: Odveta. I tady si můžete užít Bruce Willise. Ten tu totiž hraje prvního a bývalého velitele G. I. Joe, který je povolán zpět do služby, aby zažehnal krizi. A není to žádná prkotina. Organizace Cobra si totiž chce podmanit celou planetu a do cesty se jí může postavit jen G. I. Joe. Otázkou je, jestli na to bude bývalý velitel stačit.

Pokud naše těla obsadí mimozemšťané, možná nás zachrání láska

Sci-fi thriller Hostitel, inspirovaný knihou S. Meyerové se odehrává na Zemi po invazi mimozemšťanů. Ti přebírají kontrolu nad našimi těly a žijí naše životy. Melanie, jedna z posledních neovládaných dívek, se bezhlavě zamiluje do Jareda, ale krátce poté je zajata a její tělo také obsazeno. Melaniin mimozemšťan tak rázem čelí pocitům, které nikdy nepoznal.

First___Host_fan_fiction_by_OwlinAMinor

Pokud vám romantika nic neříká, máme pro vás mysteriózní horor Mama. Lucas hledá své malé neteře Lilly a Annabel, které po násilné smrti matky záhadně zmizely i s otcem. Nakonec se mu je podaří po letech najít v opuštěné chatě uprostřed lesů. Lucas se jich ujme a snaží se je začlenit do rodiny. Časem však začne mít dojem, že si s sebou dívky museli přivést i někoho dalšího. Někoho, kdo jim pomáhal přežít v té chatě v lesích a teď o ně nechce přijít…

Nejvíce očekávanou březnovou premiérou je patrně Mocný vládce Oz Sama Raimiho. Tato akční a dobrodružná fantasy je natočena na motivy příběhu Čaroděj ze Země Oz a není to jeho první zpracování. V této adaptaci se do Země Oz dostane cirkusový kouzelník Oscar a téměř okamžitě se zaplete do místních intrik. Jeho jedinou šancí na záchranu sebe a celé Země Oz je, rozvinout všechny triky a stát se mocným čarodějem a také lepším člověkem.

glinda-oz