Hledáte vhodný vánoční dárek pro vášnivého řidiče? Zůstaňte letos praktickou ženou a věnujte Vašemu partnerovi kvalitní doplňky do jeho vozu. Pod letošním vánočním stromečkem může Vaše drahá polovička rozbalit dárek v podobě nových autopotahů.

Autopotahy jako vánoční dárek pro vášnivé řidiče

Ne každá žena se dobře vyzná v autech a s nimi spjatých náležitostech, avšak o to cenněji budete ohodnocena za to, že jste si troufla na takový oříšek. Kvalitní autopotahy můžete již dnes z pohodlí domova objednat z e-shopu společnosti Vopi. Právě tato firma je předním dodavatelem zmíněného typu zboží a dokonce se může pochlubit rovněž tím, že je sama vyrábí. Ke snadnějšímu výběru autopotahů Vopi nabízí vyhledávání pomocí konfigurátoru. Stačí znát značku a model vozidla, pro které chcete pořídit autopotahy. Rovněž výběr materiálu a barevného provedení bude naprosto ve Vaší režii. V portfoliu společnosti Vopi www.vopi.cz/autopotahy/ objevíte dva typy autopotahů. Oblíbené jsou především autopotahy na míru. Vopi umožňuje svým klientům vybírat z mnoha motivů, materiálů i barev. Řidiči ocení především jejich precizní provedení, díky kterému se během řízení cítí komfortně. Přesné autopotahy na míru jsou obvykle vyráběny celolánové a perfektně kopírují tvar sedadla. Navíc jsou podvrstveny molitanem nebo vatelínem. K maximálnímu pohodlí přispívá také opatření mřížkou.

Nepřehlédněte ani nabídku gumových autokoberců

Do nákupního košíku můžete přidat také autokoberce, které jsou především ve chmurném končícím podzimním počasí a nacházející zimě nezbytnou součástí. Také u nich můžete volit ze dvou možností. Snadnou údržbou disponují především gumové autokoberce, které stačí obvykle pouze vyklepat nebo vysát a přetřít vlhkým hadříkem.