Tričko jednoduché i zdobené různými vzory nebo nápisy je základem téměř každého šatníku pro muže. V současné době si díky nejnovějším kolekcím pro rok 2020 můžete vybrat z celé řady triček v univerzálním, přesto velmi módním stylu. Existuje celá řada stylů pro pánská trička za atraktivní ceny a vybere si tak určitě každý.

Ačkoli pánská trička, tedy klasická trička s krátkým rukávem, nikdy nevycházejí z módy, spolu s novějšími kolekcemi na léto 2020 existují nejrůznější varianty. V současné době muži nosí nejen hladké, ale také poutavé typy vzorů, které dokonale diverzifikují každodenní oblečení. Je však třeba zdůraznit, že je zde snadné přehánět, velké nápisy na celém tričku nebo až příliš barevné estetické potisky by neměli nosit muži, kteří si zakládají na svém stylu. Takže, jaké tričko byste si měli zvolit, abyste si zachovali jedinečný vzhled?

Pánské tričko v klasickém stylu

Když přemýšlíte o rozšíření svého šatníku o klasické tričko, musíte si pamatovat pravidla, která platí v moderní pánské módě. Tyto typy triček můžete nosit v poloformálním a neformálním prostředí. Pro důležité oslavy, jako jsou svatby nebo neobvyklé veřejné vystoupení, je nutné obléknout si košili a oblek. To však neznamená, že při nošení trička nebudete vypadat elegantně. Naopak. V sortimentu mnoha módních značek najdete prvotřídní trička, ve kterých se budete cítit vkusně a zároveň pohodlně. Tato trička můžete nosit v každodenních stylizacích, mimo jiné pro práci nebo pro setkání s přáteli. V teplejších dnech doporučujeme vybrat tričko s krátkým rukávem a lehkou bundu.

Do práce, pro oficiální setkání, pod bundu, stejně jako každý den, bude nejlépe fungovat hladké tričko s jednoduše zakončeným lemem. Chcete-li zachovat klasický a zároveň volný mužský styl, je nejlepší oblékat si tričko v bílé, tmavě modré nebo černé barvě. Kromě zdůraznění vaší postavy budou také skvělou základnou pro mnoho stylů, bez ohledu na sezónu. Na Bolf.cz si jistě vyberete.

Nebojte se vzorů

Pánská trička obohacená o vzory inspirované nejrůznějšími motivy, ale také typy s malou grafikou, nápisy nebo malými logy jsou stále velmi módní. Jsou ideální pro příležitostná setkání s přáteli, ale také každý den, kdy se chceme cítit pohodlně. Nezapomeňte si však vybrat k tomuto tričku kalhoty v tlumených barvách, protože vzory jsou již dostatečně výrazné a pravděpodobně nikdo nechce vypadat kýčovitě.

Široký výběr střihů

Pánská trička jsou díky své všestrannosti základním stavebním prvkem šatníku každého muže. Existuje několik typů pánských triček s krátkým rukávem. První rozdělení se týká typu výstřihu. Existují pánská trička s výstřihem ve tvaru písmene V a zaoblená bez výstřihu. První typ je často považován za trochu svůdnější a funguje skvěle, mají jej v oblibě muži s tetováním na hrudi. Klasičtější tričko se zaobleným výstřihem je typ, který funguje dobře jak samostatně, tak ve společnosti sportovní bundy nebo mikiny.

Při hledání vhodného trička nezapomeňte zkontrolovat jeho hmotnost – čím je vyšší, tím méně se bude tričko po prvním praní a při používání špinit. Jaká by měla být optimální tkanina pro tričko? Nejlepší trička mají vysokou základní hmotnost a jsou vyrobena z vysoce kvalitní bavlny (100% nebo s malou příměsí syntetických vláken, která odpovídá za flexibilitu trička). Kvalitní bavlnu poznáte díky jemně lesklým vláknům.