Snad všichni mají ve svém šatníku minimálně jeden kousek, který je v černé barvě. Málokterá barva je tak praktická, elegantní, svůdná a zároveň nadčasová a jednoduchá. Černá barva sluší snad každému, ženám i mužům, všem věkovým kategoriím, všem postavám. Jde také o barvu, kterou můžete nosit prakticky v každém outfitu, do práce, školy, na večírek, ples nebo jednoduše do kina. A sladíte jí opravdu s každou další barvou.

Kombinujte

Na světě není snad jiná barva, která je tak praktická. Černou můžete kombinovat snad ke všemu, k jednobarevným kouskům, potiskům, různým vzorům a podobně. Klasická černobílá vás změní v elegantní ženu, barvy vás naopak rozzáří a potisky dodají na stylu. Můžete si k černé zvolit opravdu každou barvu a potisk. Nic s ní nezkazíte, jen získáte.

Lichotivá k tělu

Černá barva opticky zeštíhluje, proto si jí zamilují všechny ženy, které mají nějaké problematické partie a potřebují je šikovně maskovat. Je to sice optický klam, ale mnohdy umí velmi dobře pomoci. Vyzkoušet to ostatně můžete před zrcadlem. Máte-li větší zadeček, pak si oblékněte kalhoty v bílé barvě a následně v černé. Vidíte ten rozdíl? Tyto jednoduché triky vám pomohou dosáhnout svůdného a lichotivého vzhledu.

Praktická a slušivá

Také se vám občas stane, že si na sebe obléknete světlé kousky a během pár minut vám na ně něco ukápne? Černá barva tohle neřeší, není na ní hned tak něco vidět, což je určitě velmi praktické. Navíc skvěle sluší všem, ženám i mužům.

Černé doplňky

Máte ráda barvy? Pak zvolte barevný outfit, ale čím jej doplnit? Ideální jsou černé doplňky. Nic jimi nezkazíte, hodí se opravdu ke všemu. Černé boty, kabelka, šperky. Můžete pořídit také kousky, které se kombinují se stříbrnými a zlatými aplikacemi, což bude vypadat opravdu stylově, dodá vám šmrnc.