Nákupy. Podle mnohých jsou lékem na všechno. Máte špatný den? Pak vám taška s nějakou drobností z obchodu udělá velkou radost. Pěkný top, košile nebo halenka, to všechno vás může potěšit, když zrovna nemáte dobrou náladu. Ženy rády nakupují. Jaké jsou jejich hříchy?

Jenom jedny boty?

Logicky potřebujete mít několik párů bot. Nejen pro různé příležitosti, ale také pro různá roční období. V sandálkách asi moc parády v zimě a na sněhu neuděláte. A naopak, komu by se chtělo v létě pařit v letních měsících v uzavřených botách? Nebo spodní prádlo, také nemůžete mít jen jednu podprsenku a jeden typ kalhotek. A už vůbec nemluvíme o kabelkách.

Hřích číslo 1: Boty

Milovnice módy mají ve svém botníku spoustu párů bot. Přesně ví, které se hodí ke kterému outfitu. Snad každá máme v botníku boty, které milujeme, ale bolí nás v nich nohy. Vzít si na sebe boty, to není jen tak, přemýšlíte, kam v nich půjdete, budete-li hodně chodit, stát nebo přijdete a celou dobu budete sedět. Když zavítáte do obchodu, najednou uvidíte boty v různých stylech, barevných odstínech či provedeních. A první hřích je na světě.

Důraz na spodní prádlo

I když to možná tak nevypadá, ale mnohé ženy stále upřednostňují spíše pohodlné prádlo nad tím sexy a svůdným. Přitom v dnešní době už existuje prádlo, které je krásné, svůdné a navíc i pohodlné. V každém dámském prádelníku by měla být černá, bílá a tělová podprsenka, sportovní podprsenka, podprsenka s odnímatelnými ramínky.

Kabelky ladí s botami?

Kabelky jsou dalším hříchem, za který ženy rády a často utrácejí. Kabelka přes rameno, kabelka na rameno, do ruky, psaníčko, sportovní kousek, elegantní. To je zhruba šest kabelek na každou ženu. Jenže, co když ještě potřebujete kabelku sladit s botami? To si pak „musíte“ koupit další. Jinak to nejde…