Někdy se vám doslova může zavařit mozek, jak přemýšlíte, čím byste potěšili dívku svých snů. Ať už ji chcete vzít na první rande, nebo jí zpestřit partnerský stereotyp, uvidíte, že s námi může jít všechno hladce.

Napřed ji poznejte

Samozřejmě neexistuje žádný univerzální recept. Napřed musíte vaši dívku dobře znát. Pokud je vegetariánka, nevezmete ji přece na steak a pokud nemá ráda lyžování, nepotáhnete ji na sjezdovku. Ideální způsob, jak poznat jakoukoliv ženu je, naslouchat tomu, co vám povídá.

Pokud toužíte vyrazit na první rande, mělo by to sice být něco speciálního, ale zase to nepřežeňte. Přílišná finanční nákladnost by mohla vaši vyvolenou zastrašit nebo utvrdit v tom, že jste divný. Komplikovanost plánu by zase mohla vést k rychlému krachu.

Pak ji vezměte na první rande

Pro první rande nejsou příliš vhodné ani klasické metody typu kino nebo klub. V kině sice nebudete rušeni ostatními, ale sami si moc nepopovídáte. V klubu naopak hrozí, že se vašemu děvčeti zalíbí někdo úplně jiný.

A proto jsou pro první rande úplně nejvhodnější aktivity ve dvou. Pokud chcete dosáhnout nezapomenutelnosti, zvolte něco adrenalinovějšího – třeba bobovou dráhu nebo lanové centrum. Perfektní jsou také in-liny, motokáry nebo loďky. Fyzické aktivity vám většinou dají i možnost projevit se jako správňák a gentleman.

Pokud však vy, nebo vaše dívka, nejste ve sportech moc zběhlí, netlačte na pilu. Piknik, zoologická zahrada nebo pěší výlet vám mohou poskytnout prakticky stejně dobré pozadí k získání její pozornosti.

A pak ji berte na rande pořád

Všechny výše zmíněné typy rande vám mohou pomoci oživit i dlouhodobý vztah. V takovém případě však není ani tak zapotřebí udělat nezapomenutelný dojem, jako spíš podniknout něco bláznivého, co vybočuje z vašeho každodenního stereotypu.

To už si můžete dovolit pozvat vaši milou do restaurace, která je tak drahá a nóbl, že byste tam normálně nešli. Anebo zařiďte stanovací výlet. Profláknutý, ale pořád velmi dobrý nápad je, překvapit ji nečekanou romantickou večeří při svíčkách, kterou tajně připravíte.

Jen myslete na to, že v dlouhodobém vztahu už byste neměli v žádném případě šlápnout vedle ohledně toho, co má vaše partnerka doopravdy ráda.

Plánujte, naslouchejte, starejte se

Dívky musí cítit, že jste pravý muž, co má vše pod kontrolou a do jehož rukou se mohou bezpečně svěřit. Proto rande plánujte, ovšem raději ne do přílišných podrobností, aby vás nezaskočilo, když něco selže. A pro případ nenadálé obtíže mějte po ruce vždy záložní alternativu.

Teď to vypadá, že je pro dívky důležité, kam je pozvete. Ve skutečnosti to není úplně pravda (s výjimkou aktivit, které jsou jim vyloženě protivné). Dívka vašich snů potřebuje vlastně hlavně pocit, že jí věnujete veškerou pozornost, že jí bedlivě nasloucháte a že se o ni budete schopni postarat, stane-li se něco nepředvídatelného. O tom ji musíte přesvědčit, abyste získali její srdce.