Máte pocit, že najít toho pravého nebo pravou je čistá utopie z dívčích románků? Anebo že už jsou všichni rozebraní? Nejsou, jen zabere nějaký čas je najít. Ovšem je potřeba pro to i něco udělat.

Může být kdekoliv!

Víte, kolik lidí potkáte každý den? Nedá se s jistotou říct, jestli je mezi nimi i váš vysněný partner, ale nedá se to vyloučit. Proto je velmi důležité, dostat se do kontaktu s co největším počtem lidí.

Neupadejte tedy do stereotypu jednotvárných dní, ale vrhejte se do společenských aktivit a poznávání nových lidí. Vynechat ovšem můžete činnosti, které jsou typicky ženské či typicky mužské. Děvčata, na zumbě si asi kluka nenajdete, a kluci, vy zase radši moc nesázejte na kroužek boxu.

Co máte společného?

Víte, jaké to je, když najednou zahlédnete někoho, kdo se vám hrozně líbí. Na to však pozor. Připomeňte si, že s tím pravým nebo pravou budete chtít strávit zbytek života, a proto byste měli mít i něco společného.

Pravá láska k vám nepřijde sama, musíte na ní, vlastně na sobě, pracovat. Víte, co máte rádi? Jakým životním stylem byste chtěli žít? Jste knihomolové nebo chcete celý život trávit chůzí po horách?

Toto pravého nebo pravou si nejlépe najdete právě při vašich oblíbených aktivitách a jako bonus budete mít rovnou zajištěnu oblibu podobného životního stylu.

Nemáte přemrštěné nároky?

Obzvlášť u děvčat se stává, že mají vysoké nároky. On takový černovlasý a modrooký špion není k zahození, ale ve skutečnosti může být mnohem lepší Honza odvedle. Proč? Protože vás bude milovat a bude vám skvěle vařit.

Proto si projděte své sny a přání a ujistěte se, že jsou reálné. Mohlo by se vám stát, že během toho, co budete čekat na svého prince či princeznu, nevšimnete si, že ten pravý/pravá prošli kolem.

Říká se, že lidi máme rádi pro jejich dobré vlastnosti a milujeme je pro jejich chyby. Proto pryč se snem o naprosté dokonalosti!

Pečujete o sebe?

Nikdy nevíte, kdy na toho pravého partnera narazíte, takže nemá cenu se na některé příležitosti pečlivě parádit a v běžném životě se zanedbávat. Svůj potenciál rozvíjejte rovnoměrně, vždy se snažte být upravení a v dobré náladě.

Věřte tomu, že většina kluků a holek ve skutečnosti nechce dokonalou voskovou figurínu a názor na to, co je krásné, se člověk od člověka výrazně liší. Proto se nemusíte stydět za svůj nos, ať je jakýkoliv, ani za nic jiného.

Umíte vyrazit dech?

Jakmile zahlédnete adepta na toho pravého nebo pravou, musíte je hlavně zaujmout. Pokuste se je nějak originálně oslovit, překvapit. Seznamujeme se tolikrát, že nemá cenu podat neslaný nemastný výkon. Jakmile ovšem toho druhého překvapíte, zaskočíte, rozesmějete, bude si nás pamatovat a okamžitě vzbudíte jeho zájem.

Při hledání však nespadněte do pasti rychle střídaných krátkodobých známostí a nezkoušejte každého. Ušetříte si zklamání a pomalou otravu z hledání, které se vám tak brzy začne jevit beznadějné. Raději déle hledejte, než se objekt svého zájmu pokusíte prověřit.