Většinou dobře víme, co nám vadí na našich chlapcích, ale občas zapomínáme, že i kluci mají svůj black list. Takže holky, bacha, následujících 5 věcí bychom nikdy neměli klukům dělat!

5) Uhihňané blbky

V partě se může stát, že vás postihnou nakažlivé záchvaty smíchu a chichotání. Rozhodně to není nic špatného a značí to, že si umíte užívat života, ale zkuste se na takový záchvat podívat zvenčí. Kluci tohle prostě nechápou, a připadáte jim v nejhorším případě pitomé, v lepším zfetované. Někteří mohou mít i paranoidní pocit, že se hihňáte jim. Proto se zkuste trochu krotit, jsou-li kluci v dosahu, zvlášť ti, na kterých vám záleží.

4) Infantilní mimina

Jakmile začnete před klukem šišlat a hrát si na infantilní, ježí se jim všechny chlupy na zádech, ale není to rozkoší. Šišláním ze sebe rozverného diblíka neuděláte a chování čtyřletého dítěte není sexy.

Jedním z dílčích projevů infantility je oslovování vašeho chlapce zdrobnělinami. Nějaké to broučku nebo méďo je v pořádku, pokud jste sami. Kluci chápou, že je to projev bezhlavé zamilovanosti, ale pozor, abyste ho tak omylem neoslovily před jeho přáteli!

3) Pomlouvačné dračice

Kluci jsou zvyklí se mezi sebou třeba poprat, když se neshodnou. Co nechápou, je vyřizování účtů za zády. My holky máme zase tak trochu sklony neříkat do očí, co se nám nelíbí a za rohem dotyčnou pomluvit. Přiznejme si, že to není nic hezkého. Tohle chování kluci taky nechápou a nesnáší ho z celého srdce. A už vůbec to nechtějí poslouchat.

2) Fiktivní tlusťošky

Každá z nás mívá dny, kdy se cítí hnusná, tlustá a zcela neschopná. A k tomu je na nás celý svět nespravedlivý a kámošky úplně blbé. Možná za to můžou naše kolísající hormony, ale to nás neomlouvá. Občas si příteli určitě postěžovat můžete, a on vás rád ujistí, že nemáte vůbec velký zadek. Ale nepřehánějte to. Věčné pesimistické stěžovatelky kluci rádi nemají, a vedle takové dívky dlouho nevydrží.

1)   Fakující drsňačky

Pomyslnou první příčku toho, co na nás kluci nenávidí, obsadilo chování, které je možná vtipné v sitkomech, ale ve skutečném životě nad ním všichni kroutí hlavou.

Holka, která se věčně opíjí, hulí jednu od druhé, až smrdí jako popelník a všechno doprovází mluvou a gesty dlaždiče, se nelíbí nikomu.

Kluci možná takovou holku vezmou s sebou jako parťáka na noční tah, ale nebudou s ní chtít mít nic vážnějšího. Většina z nich se totiž shodne na tom, že i když už se děvčata nemusí tísnit ve šněrovačkách a krinolínách, nějakou základní něžnost a ženskost by si zachovat měla.