My holky dobře víme, kolik toho na nás oblečení prozradí. Anebo ne? Tak schválně, zkuste se najít v naší typologii.

Barbie

Jen růžová to může být… Tato barva bývá vysmívána stejně jako blondýnky, ale vy víte svoje. Prostě jste sladké a nádherné, když se oháknete komplet do růžova a umocníte to bezchybnou manikúrou, účesem a líčením. Dokonale ladíte a přitahujete klučičí pohledy jako bonbon vosy. Růžová křehkost vám zkrátka sluší.

Gotička nebo emo girl?

Pokud se oblékáte výhradně do černé a z bílé tváře vám pod černočernými vlasy září obrovské černě rámované oči, máte jeden hendikep. Většina lidí nebude vědět, jestli jste gotička nebo emo. Vaše obrovská výhoda ale spočívá v tom, že přitahujete zásadně chlapce podobného ražení, protože vaše oblečení má charakter a vypovídá o vaší životní filozofii.

Rockerka

Rozervané džíny nebo kožené kalhoty, tričko s drsným motivem, cvočky a tetování. Jste na první pohled dračice a okolí se k vám tak bude chovat. Možná nebudete nejoblíbenější ve škole mezi královničkami krásy, ale ty se vám neodváží moc škodit. Ví, co byste jim mohly udělat. A kluci vás milují, protože nezkazíte žádnou zábavu a už vůbec ne party.

Sexy kočka

Kluci se vám nedokážou podívat do očí, protože jsou uhranuti vašim výstřihem nebo nohama víc než štědře vykukujícími pod minisukní? Tak to máte sebevědomí a krásy na rozdávání. Rády provokujete a flirt je pro vás to, co voda pro rybu. Jen si dejte pozor, ať nesklouznete k lacinému nevkusu.

Sportovkyně

Pokud se cítíte nejlépe v pohodlných džínách a tričku a nenecháváte si mrzačit nohy dívčími mučícími… ehm, totiž lodičkami, ale dáváte přednost teniskám, je vaše poselství jasné. Zdravé tělo je vám milejší než vyumělkovaná krása. Jen tak dál, kluci totiž umí zdravé tělo ocenit.

Značková kočička

Zastáváte názor, že co je značkové, to je dobré. Nemáte problém jít s módou a umíte se obléknout s nebývalým vkusem. A to se klukům líbí. Jen si dejte záležet, aby kvůli vám úplně ztratili hlavu a nedokázali si v poblouznění spočítat, jak nákladný váš styl odívání je.