Mít tak šarm Johnnyho Deppa nebo krásu Megan Fox. Jsou věci, které nezměníme, ale jsou také věci, kterých dosáhneme poměrně snadno. Vkus a elegance nejsou privilegii slavných a bohatých, ale můžeme si k nim chodit pro inspiraci.

Johny Depp

Ležérní svéráz

Nejlepší způsob, jak získat nálepku mistr vkusu je, vnutit celému světu svůj osobitý styl. To vždycky dokonale zvládal Johnny Depp, jehož kreace jsou občas až bezdomovecké, ale pokaždé v nich vypadá skvěle.

Hvězda seriálu Fringe, Joshua Jackson, jakoby se trochu snažil jít ve stopách svého úspěšnějšího kolegy. Dá spíš na pohodlí, ale kritici jeho kreace hodnotí velice kladně. K podobnému stylu má pěkně našlápnuto i Ed Westwick, známý kravaťák z Gossip Girl, i když byste ho možná v „civilu“ nepoznali. Ve skutečnosti je to rocker, takže preferuje kůži a džíny.

Joshua Jackson

Ed Westwick

Mladá krev showbyznysu v osobitosti vůbec nezaostává. Emma Stone, kterou uvidíme v nejnovějším Spidermanovi, a Chloe Moretz, bývalá holčička z Kick Ass, dávají zřetelně najevo, že usedlé elegantní róby pro ně ještě nejsou to pravé.

Emma Stone

Chloe Moretz

Hvězdná elegance

Elegantní klasika má taky něco do sebe. Večerní šaty, obleky… Perfektně to dokazuje Anne Hathaway alias Bílá královna z Alenky, která je za každých okolností elegantní a decentní. To modelka Gisele Bundchen je k nepřehlédnutí. Není to jen její krásou, ale také modely, dokonale balancujícími na hranici nejlepšího vkusu.

Anne Hathaway

Gisele Bundchen

Hollywoodští muži však v eleganci dámám šlapou na paty. Jejich řady už roky vede Brad Pitt. V poslední době mu ovšem tvrdě konkuruje Colin Firth nebo chcete-li Jiří VI. z filmu The King’s Speech.

Colin Firth

Filmový Holmes Robert Downey Jr. se po nebezpečných životních eskapádách pod záři reflektorů vrátil relativně nedávno, ale jakoby nikdy neodešel. Jeho vkus je rozhodně stále hvězdný.

Robert Downey Jr.

Benjamínek Robert „Edward“ Pattinson si nijak nezadá se svými zkušenějšími kolegy a pro své fanynky rozhodně není zklamáním.

Robert Pattison

V jednoduchosti je síla

Ne všechny hvězdy nás však touží omráčit svou rafinovaností. Inspiraci u nich najdou i ti, kteří mají raději jednodušší modely.

Kirsten Dunst, která nedávno zazářila v Melancholii, už udává módní trendy několik let. Její styl je velmi příjemný, bez výstřelků a snadno se dá doplnit podle vlastního vkusu. To zpěvačka a návrhářka Victoria Beckham vlastní stejnojmennou oděvní značku a její kolekce jsou velmi žádané.

Victoria BeckhamVictoria Beckham

Skutečný módní chameleon je Natalie Portman, která nás bavila v Your Highness. Sluší jí snad všechno, čehož mistrně využívá a mění vzhled a styl jako ponožky. Ale vždy vypadá velice vkusně. Drží se totiž hesla, že méně je někdy více.

Nejlépe oblékané celebrity minulého roku - natalie portmanNatalie Portman

Překvapením poslední doby je mladinká herečka Elle Fanning, známá z filmu Super 8. Přestože je teenager, umí se oblékat lépe než leckteré topmodelky. Sama o sobě říká, že chce být hlavně sama sebou a třeba i trošku divnou holkou.

Nejlépe oblékané celebrity minulého roku - elle faningElle Fanning