Ano, je to tak, producenti na jaře asi neradi riskují a sází na jistotu. Ne, že by do kin nešlo dost jiných filmů, ale pokračování budou kralovat. A proč ne, po té dlouhé zimě potřebujeme všichni něco nenáročného a zábavného.

Užijte si zběsilý adrenalin s Vinem Dieselem a vydejte se do strašidelného domu s novým Scary Movie

Vin Diesel, Dwayne Johnson a Michelle Rodriguez se vrací na naše plátna v Rychle a zběsile 6. Tentokrát má agent Hobbson za úkol dopadnout zločince, kteří z místa činu unikají v rychlých autech. Samotnému se mu to ovšem nedaří, tak si pozve na pomoc Dominica Toretta a jeho tým.

rychle_a_zbesile-6

Pokud nejste zrovna na akční zábavu, třeba na vás zabírají ztřeštěné komedie typu Scary Movie. Bláznivé zesměšňování hororových a jiných klišé se tak ujalo, že už nás čeká neuvěřitelný pátý film!

Manželský pár Dan a Jody jsou šťastní novopečení rodičové. Ovšem jen do chvíle, kdy se v jejich domě začnou dít podivné věci…

Na plátna se vrací génius, milionář, playboy a filantrop Tony Stark

A do třetice úspěšných pokračování přichází neuctivý génius, milionář, playboy a filantrop Tony Stark v Iron Manovi 3. A přiznejme si, že nás děj filmu vlastně vůbec nezajímá. Podstatné jsou pouze dvě věci: aby se vrátil Robert Downey Jr. a abychom si užili hooodně technologií a vymakaných hraček. Ale abychom Železňákovi nekřivdili, bude tentokrát řešit i docela zajímavé vnitřní dilema. Je pouhou součástí svého super výkonného obleku, nebo je ten oblek součástí jeho samotného?

Iron_Man_3

Po Pařbě ve Vegas a Pařbě v Bangkoku se můžeme těšit na další pokračování série – Pařbu na třetí. Tentokrát nepůjde ani o v Las Vegas ztraceného ženicha, ani o stejně ztraceného bratra nevěsty. Kdepak, teď je to vážnější, jde o zlomené srdce. Alanovi totiž zemřel otec a tak se jeho bohatýrsky pařící partička vrací, aby vše napravila pomocí alkoholu. O humorné situace samozřejmě díky tomu nebude nouze.

Aby nebylo legrace málo, tak sice končíme se sériemi, nikoliv však s komediemi. Ve Velké svatbě máme zase jednou možnost vidět skutečné hvězdy jako je Robert De Niro, Susan Sarandon, Robin Williams nebo Diane Keaton.

velká svatba

Missy a Alejandro se milují a chtějí se vzít. To by nemusel být žádný problém, kdyby se ovšem do všeho nevložila Alejandrova bigotně katolická matka, která se nečekaně rozhodne svatby zúčastnit.

Bude Leonardo DiCaprio lepší Gatsby, než byl Robert Redford?

Ani ve frivolním květnu však distribuce nezapomíná na něžné duše mezi námi a tak si můžeme zajít do kina i na romantického Velkého Gatsbyho s Leonardem DiCapriem v hlavní roli. Jde o adaptaci knihy F. Scotta Fitzgeralda a taky o remake filmu z roku 1974, takže uvidíme, jestli je Leo lepší Gatsby než Robert Redford.

Chudý mladík Jay Gatsby se zamiluje do nádherné Daisy. Nemůže si ji však vzít a ona je nucena provdat se za milionáře, kterého nemiluje. Jay je však odhodlán získat ji za každou cenu zpět.