Přijít o zaměstnání znamená pro většinu lidí značný stres, zvláště když nemohou delší dobu najít jinou vhodnou práci. Zpravidla se v takovém případě člověk obrátí na pracovní úřad, sleduje inzeráty, poptává se známých nebo personalistů ve firmách. To jsou všechno samozřejmě správné kroky, které se všeobecně doporučují.

Ovšem práci mnohdy nehledají pouze nezaměstnaní, ale také ti, kteří touží po změně ať již z jakéhokoliv důvodu. Každá nabídka pracovních míst může takového člověka zaujmout, ovšem optimálním řešením je služba, kterou nabízí pracovní portál HitPrace.cz.

Co nabízí HitPrace.cz

Jedná se o pracovní portál, který je určen nejen všem nezaměstnaným nebo lidem,kteří chtějí své zaměstnání změnit za výhodnější, ale také pro zaměstnavatele. Výhodou této služby je, že je a vždy bude poskytována zcela zdarma. Pracovní portál HitPrace.cz nabízí jak práci na hlavní pracovní poměr, tak pracovní poměr na zkrácený úvazek, ale také krátkodobé brigády pro studenty či důchodce. Práci na kratší období mohou využít lidé na přechodnou dobu, než nastoupí do nového zaměstnání nebo se za novou prací přestěhují. Pro zaměstnavatele je tento portál výhodný proto, že si mohou vybrat vhodného pracovníka na určitou pracovní pozici, nebo když chtějí například otevřít nový provoz v určité lokalitě.

Jak hledat?

Účelem této služby není pouze pasivní vyhledávání vhodného zaměstnání, ale také můžete sami dostávat konkrétní nabídky. Abyste mohli této výhody využívat, je třeba doplnit do formuláře na webových stránkách HitPrace.cz svou e-mailovou adresu, na kterou vám poté budou zasílány jednotlivé pracovní nabídky. U každé z nich bude uveden název profese, místo výkonu práce, platové podmínky a také datum, kdy byla pracovní nabídka na portál přidána. Budete tak mít přehled o aktuálnosti konkrétní nabídky. Celý postup hledání si můžete usnadnit a urychlit tím, že uvedete konkrétní kraj a okres, ve kterém byste chtěli pracovat. Jednak budete mít možnost výběru z určité oblasti, a jednak vám budou zasílány nabídky z dané lokality.