Hledáte vhodný dárek pro kamarádku jako poděkování za občasné hlídání Vašich dětí o prázdninách? Darujte jí a jejím dětem rodinnou vstupenku do Aquapalace Praha. Koupit ji za skvělou cenu můžete na webovém portále Firmy na zážitky www.firmanazazitky.cz/univerzalni-poukazy.

Dovádění v Aquaparku Praha

Rodinný vstup do Aquapalace Praha udělá radost, jak jí, tak jejím dětem. Navíc koupíte-li dva vouchery, získáte skvělou příležitost, jak si užít čas společně. V Aquaparku Praha na Vás čeká unikátní Vodní svět o rozloze neuvěřitelných 9 150 m2. Díky této své rozloze představuje největší aquapark ve střední Evropě. Aquapalace Praha tvoří tři paláce, z nichž každý nabízí jedinečnou příležitost k relaxaci, k vodním radovánkám i pořádné dávce zábavy. Děti budou naprosto nadšeně dovádět ve Vodním světě, kde průměrná teplota vody dosahuje 31 °C. Vodní svět je vybaven dvanácti tobogány, skluzavkami i divokou řekou a mnohými dalšími vodními atrakcemi. Do vody budete moci sjet po nejdelším tobogánu v České republice s divokou řekou, jízda bude dlouhá čtvrt kilometru a na závěr na Vás bude čekat příjemné vodní zchlazení. Vaše i kamarádčiny děti jistě nepřehlédnout ani Spacebowla, který se točí po spirále vysokou rychlostí. Dospělí se mohou naložit do římských lázní, odpočinout si ve finské sauně nebo navštívit některou z venkovních saun. K dispozici je také moderní wellness centrum s luxusními službami poskytovanými vysoce vyškoleným personálem.

Kam do kina?

Patří-li Vaše kamarádka k vášnivým sledovatelům filmů a nenechá-li si ujít žádný filmový trhák, pak jí můžete věnovat CineStar dárkový poukaz do světa multikin. Dárkový poukaz lze uplatnit v jakémkoliv CineStar kině a voucher je možné nabýt hodnotou 209,249 a 409 Kč. Síť multikin je vybavena nejmodernější promítací technikou, dokonalým zvukem Dolby Digital a Dolby Surround EX. Sledování filmu v takovém kině je skvělým kulturním zážitkem.