Kardigan upevnit v pase a zvýraznit tak siluetu, případně zvolit jiný elegantní dámský svetr, který by vypíchl naši ženskost. A nakonec popadnout do ruky kabelku a ukázat na první pohled, že jsem žena. No, někomu to tak skutečně v hlavě během oblékání koluje v hlavě. Běžet by nám však v hlavě mělo spíše to, jak konkrétně takovou kabelku nosíme. Protože ta o nás prozradí daleko více než oblečení, které na sebe oblékneme.

Kabelka u těla

Pokud například nosíte kabelku blízko těla a přes rameno, vypovídá to o tom, že chcete, aby vám lidé dokázali, že jsou hodní toho, abyste jim důvěřovali. Neztrácíte čas maličkosti čili takzvané „smalltalky” nejsou pro vás ničím atraktivním.

Dejte si však pozor, abyste nesvírali v tomto stavu kabelku příliš. Z původně velmi sebevědomého pojetí byste tak mohli působit jako minimálně sebevědomě, dokonce až natolik, že byste v druhých vyvolávali pocit toho, že se obáváte krádeže tohoto módního doplňku. A to, paradoxně, přitahuje pozornost zlodějů velice.

Kabelka v ruce

Jestliže nosíte kabelku v ruce, vypovídá to o vaší asertivitě, dobré organizovanosti nebo efektivitě. I když to tak ve výsledku nemusí být tak, tímto držením kabelky přesně toto dáváte najevo. Důvodem toho je fakt, že přesně takto se nosí kabelky do zaměstnání čili to vypovídá o jisté ctižádostivosti nebo schopnostmi řešit velice aktivně nachystané úkoly.

Případně pokud chcete na svůj outfit upozornit, pak byste kabelku přesně takto měli nosit také.

Batoh na zádech

Do kategorie kabelek se nám také dostaly i batohy, které je v mnoha případech začínají strkat do kapsy. Pokud nosíte batoh, působíte velmi samostatně a že se dokážete nejen o sebe, ale také o své okolí postarat. I když je pro vás svoboda důležitá, mohou se na vás ostatní lidé spolehnout.

Taky to může vypovídat o tom, že se příliš nestresujete z toho, co si o vás okolí myslí. Máte jakýsi přirozený pečovatelský instinkt a možná dokonce lpíte na zdravějším životním stylu.