Pánská móda se v průběhu času mění, některé kousky pánského oblečení jsou však stálicemi. Mezi takové stálice patří i pánské kabáty a mikiny. Přestože se jejich design mění a to v závislosti na módním trendu, základ zůstává stále stejný.

Pánské kabáty

Taxido.cz nabízí luxusní pánské kabáty, které zaujmou nejen nápaditým designem, ale i stylem a elegantním provedením. Pro jejich výrobu byly použity kvalitní materiály, které zaručují příjemné nošení a elegantní vzhled. V nabídce naleznete nejen různé střihy, ale i různé barevné varianty.

Pánský kabát krátkého střihu je vhodný nejen pro vrcholné manažery, ale pro všechny muže, kterým záleží na vkusném a módním oblečení. V nabídce naleznete luxusní kabáty, které jsou vhodné nejen pro období zimní, ale i pro chladné období podzimu či jara.

Jak zvolit ten správný pánský kabát?

Kabát si většinou nepořizujete na jednu sezonu, proto při jeho výběru je potřeba brát ohled především na materiál. Velkou roli však hraje také střih a barva. Na výrobu kvalitního kabátu se používá především nemačkavý materiál. Mezi tyto druhy se řadí vlna, viskóza či kašmír, jež jsou zárukou kvality a trvanlivosti.

Co se střihu týče, záleží na postavě a také na tom, co upřednostňujete. Milovníci klasiky sáhnou do nabídky kabátu s rovným střihem. Pokud si to můžete dovolit, volte kabáty vyštíhlené, které zvýrazní rysy mužské postavy. Barevnou klasikou jsou kabáty černé či tmavě šedé, které nikdy nevycházejí z módy.

Pánské mikiny

Pokud jste zastánci stylu spíše volnočasového, pak je vaším oblíbeným oblečeným pánská mikina.

Při jejím výběru je důležitý nejen vzhled a design, ale i použitý materiál. Mladší generace dává přednost spíše výraznějším barvám, starší generace volí z nabídky tlumenějších tónů.

Pánská mikina je kousek oblečení, který je vhodný pro jakoukoli roční dobu a nesmí chybět v šatníku žádného moderního muže.