Pokud vybíráte nové hodinky, měly by odpovídat i stylu budoucího majitele. V současné době hodinky již neplní pouze funkci ukazatele času, ale jsou to i vítané módní doplňky, které podtrhují styl a outfit. Náramkové hodinky často bývají i otázkou prestiže a ukazují společenské postavení. Velice důležitá je i příležitost, pro níž jsou hodinky určené. Jiný druh je vhodný pro denní nošení, jiný pro sportovní účely a jiný druh odpovídá společenským událostem.

Jaké hodinky zvolit

Stylové hodinky bývají důležitým módním doplňkem, který nejen doladí váš outfit, ale i leccos prozradí o svém majiteli. Cílem hodinek je zejména zaujmout a pro tyto účely se skvěle hodí hodinky z eshopu Timegent.cz, které disponují fascinujícím designem, který nezůstane bez povšimnutí. Pro mnohé bývá překážkou cena, jelikož je všeobecně ználo, že luxusně vypadající hodinky jsou také velmi drahé. Tímegent.cz zaměřil svou cenovou politiku tak, aby mohl prestižními hodinkami disponovat každý a to již za minimální investici.

Pánské hodinky

Můžeme je rozdělit do několika skupin a to podle stylu či příležitosti, pro kterou je volíme.

Byznys hodinky jsou spíše strohé, s universálním designem. Ideální barva je zlatá nebo stříbrná.

Od sportovních hodinek se očekává více funkcí (stopky, měřič tepu srdce). Měly by být odolnější vůči nárazu a také voděodolné či vodotěsné. Pro tento typ hodinek můžeme volit i design více extravagantní, který bude více barevný. Společenské hodinky odpovídají stylem hodinkám byznys stylu. Mohou však být více propracované a zdobenější.

Dámské hodinky

Dámské náramkové hodinky tvoří nedílnou součást outfitu každé ženy, který buď zvýrazní nebo naopak zkazí. Pokud si žena zvolí vhodné náramkové hodinky, skvěle doladí její vzhled a zároveň podtrhnout vkus a cit pro detail.

Většina žen je majitelkou různých druhů hodinek, které jsou též vhodné pro různé druhy příležitostí. Ženy mohou sáhnout do nabídky módních a zdobených hodinek, které tak zaujmou místo náramku.

Pokud jsou hodinky určené pro běžné nošení, vhodnější je spíše jednodušší a méně zdobený design. Ten se snadněji kombinuje s ostatními šperky. Extravagantní ženy dávají přednost hodinkám asymetrickým a výrazným, na jejichž výrobu se používají nejen kovové materiály, ale i keramika, zdobené mohou být zirkony nebo drahými kameny.