Jak už to tak bývá – i v tom sebeharmoničtějším vztahu se může stát, že se vám do postele vkrade ten neodbytný stereotyp. Někdo si na něj prostě zvykne, ale vy nemusíte! Chybí přeci tak málo, aby váš partner byl překvapen a vzrušen novými impulsy. Na začátek stačí pouze nové erotické prádlo. Jaké je pro muže nejvíce sexy?

Jak se říká – sto lidí, sto chutí, takže zrovna to, co se líbí jednomu muži se nemusí zase líbit tomu druhému. Nicméně v tomto případě se muži dokážou shodnout na modelech či doplňcích, které dokážou potěšit nejenom jejich oko.

Jaký střih je ten správný?

Co si budeme povídat, nejlepší volbou pro zaujatí mužského oka jsou bezpochyby tanga. Nicméně i klasické kalhotky můžou působit sexy, když je zkombinujete se stejnou podprsenkou a k tomuto kompletu přidáte punčochy k podvazkovému pásu – tak tomuto pohledu neodolá žádný chlap, to mi věřte.

Co dodat jako třešničku na dortu?

Samozřejmě, že nejvíc sexy kromě erotického prádla jsou jeho doplňky. Nazujte si boty s vysokými podpatky – nejenom že vás opticky zeštíhlí, pokud bojujete s nějakým tím kilem navíc, ale zároveň rozdráždí mužovu fantazii na plné obrátky! Pokud si ještě přes toto prádlo přehodíte například průhledné noční košilky, budete zároveň zahalena malým tajemstvím a prosvítající prádlo nenechá vašeho muže ani na vteřinu chladným.

Volte správné barvy

Samozřejmě základ každého ženského šatníku by mělo tvořit prádlo v barvě bílé, černé a tělové. Ale to je pouze pro nás, ženy. Muži samozřejmě preferují něco více „odvázanějšího“ – jako například vášnivě rudou či křiklavě červenou. Pokud jste spíše něžný typ než rudá dračice, nic nepokazíte s pastelovými odstíny žluté či bledě modré. A pokud chcete vypadat elegantně a luxusně, jděte do barev jako je smaragdová, fialová či tmavě modrá.