V televizi nic nedávají a vy se proto poohlížíte po nějakém to seriálu. Americké televizní stanice přinášejí opravdu spoustu nových a zajímavých seriálů, které uspokojí nejrůznější fajnšmekry. Seriály, kde se objevují nějací vyšetřovatelé, kteří vyřeší během pár minut, záhadnou vraždu nechcete, ale ani sladkobolné romantické seriály, které vás také nenadchnou. Vyzkoušejte seriál Gilmorova děvčata. Pobavíte se, vyčistíte si hlavu a prozkoumáte mezilidské vztahy s jednou svobodnou matkou a její téměř dokonalou dcerou.

Vztah matka a dítě

Seriál Gilmorova děvčata vypovídá o mezilidských vztazích. Ústřední je vztah matky Lorelai a dcery Lorelai, které říkají Rory. Řeší problémy všedního života, lásku, peníze, školu, práci, přátelství, krize mezi nimi a podobně. Možná jsou netradiční domácností, kde se moc nevaří, ale objednává se jídlo v rychlém občerstvení, ale pokud jde do tuhého, umí se jedna o druhou opřít a problémy vyřešit opravdu důsledně.

Jsou třeskutě vtipné, často využívají hlášky z filmů a seriálů, berou život s humorem sobě vlastním. Bydlí v městečku, ve kterém se zná každý s každým a kromě toho, že si v něm všichni vzájemně pomáhají, tak se o každém hned všechno ví. O vtipné, smutné i neberoucí momenty tak není nikdy nouze. Pobaví vás sarkastický Francouz Michel, nevrlý Luke, trochu ztřeštěná Sookie i Paris, která je spolužačkou Rory.

Vztahy matka a dcera

V tomto seriálu jde o ústřední vztah, Lorelai neřeší jen svůj vztah s Rory, jsou spíše jako kamarádky a i když se občas mezi nimi přežene bouře, tak v konečném důsledku drží při sobě. Lorelai má složitý vztah také s rodiči, se svou matkou. Občas se jí míchají do života víc, než je nutné a Lorelai to nenese dobře. Jak to celé dopadne?