V televizi nic nedávají a vy se proto poohlížíte po nějakém to seriálu. Americké televizní stanice přinášejí opravdu spoustu nových a zajímavých seriálů, které uspokojí nejrůznější fajnšmekry. Seriály, kde se objevují nějací vyšetřovatelé, kteří vyřeší během pár minut, záhadnou vraždu nechcete, ale ani sladkobolné romantické seriály, které vás také nenadchnou. Vyzkoušejte seriál The Big Bang Theory neboli Teorii velkého třesku,

Partička geeků

Dva kluci. Trochu divní, fyzici. Velmi chytří, nadprůměrně inteligentní. Běžné věci, které jsou v životě normální, ty jdou tak trochu mimo ně. To přesně platí pro Leonarda a Sheldona. Jsou to dva fyzici, pro které je realita mnohdy úplně cizím pojmem. Někdo je může označovat za podivíny, šprty. V dnešní době a zejména v Americe se často používá slovíčko geek. Žijí si poměrně spokojeně, milují svou práci, komiksy, fyziku, seriály a hry. To všechno se jednoho krásného dne změní.

Jejich pohodu naruší jedna blonďatá a trochu ztřeštěná sousedka. Nastěhuje se přímo naproti jejich bytu. Penny. Naprostý protiklad těch dvou. Obyčejná holka, která sní o kariéře herečky, ale mezitím, než dostane pořádnou roli v seriálu a prorazí, si vydělává jako servírka v jednom podniku. Holka. Naproti nim. I když by to mnozí nečekali, ti dva se postupem času, s mnoha peripetiemi, problémy, výzvami, vtipnými hláškami, spřátelí. Ač to tak nevypadá, každý se může od toho druhého leccos přiučit. Penny klukům ukáže, jaký je ten „běžný“ život a kluci zase na oplátku ukážou Penny, co všechno ukrývá jejich svět.

Seriál se v Americe těší opravdu velké oblibě, vysílá se od roku 2007 a teprve příští rok skončí. Dlouhé roky byl tak, a stále asi dlouhou dobu bude, jedním z nejoblíbenějších seriálů. Herci si za jeden díl přijdou na jeden milion dolarů. I to je nesporně důkaz, že je seriál opravdu velmi oblíben.