Chcete mít doma pocit pohodlí a útulnost, ale nemůžete ho pořád dosáhnout? Možná vám chybí ten správný nábytek, který zaplní prázdný prostor a navíc vám i skvěle poslouží.

Pokud chcete, aby byl váš interiér skutečně příjemný a vzbuzoval pocit pohodlí, rozhodně zapomeňte na kancelářské židle, kovové nohy, a dlouhé linie bílého nábytku ve vysokém laku. Interiér skutečně hřejivý, příjemný a pohodlný vám dodá spíše dřevěný a nejrůznějším způsobem čalouněný nábytek. Navíc i takový nábytek, který se zprvu jeví jako něco nadbytečného.

Komody

Komody jsou tím typem nábytku, který by vám rozhodně neměl doma chybět. Komoda má hned několik velkých výhod. Přináší velké množství úložného prostoru, kam můžete ukládat v podstatě cokoli, co vás napadne, třeba jako sezónní oblečení, které vytáhnete jen občas, například oblečení na lyže. Zároveň vám vrchní plocha komody umožňují odkládat na ní celou řadu dekoračních předmětů, knih, fotografií a dalších doplňků, které váš interiér zútulní.

Taburety

Taburet je malý detail, který se v dnešních domácnostech příliš nevidí, ale pokud si jej pořídíte, již nikdy se jej nebudete chtít vzdát. Úkolem taburetu je sloužit jako podpěrka pro vaše nohy v momentě, kdy sedíte v křesle, nebo na židli. V některých případech může taburet posloužit i jako místo k sezení, když se u vás sejde větší počet lidí.

Taburety mají tu výhodu, že jsou lehké, takže jimi můžete bez problému manipulovat a přesouvat je z místa na místo. Navíc jsou kompaktní a hodí se v podstatě do jakékoliv domácnosti, ať už je vybavena spíše moderně, ale klidně i tradičně.

U každého kusu nábytku dbejte na to, aby se jednalo o originál, který se vám jen tak neokouká a který může být vaší dobrou vizitkou. Hledejte pro něj prostor, zkoušejte, stěhujte a nechte jej pouze tam, kde si jím jste na 100% jisti. Jedině tak se budete doma cítit nejlépe.