Abychom se ve svém domově cítili pohodlně a příjemně, potřebujeme si ho zabydlet věcmi, které se nám líbí a které splňují naše požadavky na funkčnost. S neomezenými prostředky by to bylo snadné, ale divili byste se, jak dokáže pár drobných barevných detailů změnit šedivý pokoj na přívětivé a pohodové doupě.

Pohodlí a dojem především

Židle jsou už dávno nudné a jejich nohy nás přímo nutí pořád o ně zakopávat. A o pohodlném sezení na nich nemůže být ani řeč. Pokud vám to taky tak připadá, možná potřebujete sedací pytel. Nejenže si můžete vybírat z různých barev a designů, ale taky se na něho můžete rozvalit, jak je vám libo.

Naše pokoje navíc dokážou pěkně zohyzdit i elektrické zásuvky. Naštěstí je tu ale zásuvkový mužík, aby nám pomohl proměnit zásuvky v trendy věcičky. Z ošklivé krabičky je rázem vtipný doplněk.

Žralok v knihovně a utržené sluchátko

Ani věci se nám nemusí kupit na hromadách, a když nám chybí úložné prostory, snadno si můžeme pomoci různými krabicemi nebo košíky. Jsou velmi praktické, protože se dají popsat podle toho, co do nich uložíme a snadno se pak prohledávají. Kromě toho nám jejich barvy také pomohou udělat z našeho životního prostoru místo, kde se budeme cítit příjemně.

Roztomilým detailem může být i něco tak zdánlivě obyčejného, jako jsou zarážky na knihy. Existují v podobách různých nápisů nebo zvířat, ovšem žralok rozhodně vede.

Plakáty jsou sice super věc, ale taková plánovací nebo magnetická tabule taky není špatná záležitost. Pořád můžeme mít před očima náš rozvrh a nikdy na nic nezapomeneme. A magnetickou tabuli můžeme taky ozvláštnit sadou magnetků s neobvyklými motivy. Anebo můžeme být taky retro cool a pořídit si barevné „utržené“ sluchátko.

To nejdůležitější nakonec

Bez hraní se samozřejmě nemůžeme obejít. A ani herní ovladače nemusí být unifikovaně černé. S maskáčovými se určitě střílí jedna radost.

Ovšem pokud byste chtěli na své návštěvy opravdu hluboce zapůsobit, nebo se zajímáte o mechaniku a robotiku, pořiďte si roboruku! Můžete si ji sami zkompletovat a je zcela funkční. Vy a vaši kamarádi si s ní užijete spousty legrace.