Nejatraktivnější jsou ve filmu vždycky záporáci, na tom se asi shodneme. Z nějakého podivného důvodu jsou však většinou starší než 30 let, popřípadě ještě starší. My jsme pro vás dali do kupy největší parchanty, kterým ještě dvacet nebylo. Jsou to lidi jako vy. No, skoro.

„Každé stvoření na této Zemi umírá osamělé.“

Říká Donnie Darko ve stejnojmenném temném scifíčku

Možná máte i vy pocit, že na bedrech nesete tíhu celého světa a jste za něho zodpovědní. A to ani nemusíte brát prášky na hlavu. Donnie vlastně vypadá jako normální sympatický středoškolák, který má v hlavě kromě jiného taky mozek. Jenomže to by nesměl vídat toho děsivého antropomorfního králíka, který odpočítává konec světa.

„Dáme si nějaký plusmlíko a proženeme pár děvoček. Kapírujete?“

Alex DeLarge předvádí kapku starýho dobrýho ultranásilí v Mechanickém pomeranči

Alex je náctiletý sociopat. Naštěstí žije v realitě, která tomu přeje. Teenageři jsou in, lidi přes dvacet jsou opovrhované trosky, které můžete zmlátit nebo znásilnit. Alex je ovšem obzvláště povedený exemplář a vůdce celé party. Proto je vybrán na nedobrovolný experiment. Za pomocí nejnovějších vědeckých poznatků se z něho chystají udělat platného a funkčního člena společnosti. Podaří se to?

„Seru na vás. Jdu domů.“

Eric Cartman terorizuje Městečko South Park

8598915_ee9f1ca440_z

Eric je tlustý a kreslený. Je mu asi 12 let a taky je bez pochyb manipulativní psychopat. Kromě toho je ztělesněním antisemitismu, rasismu a sobectví. Klidně si doplňte další záporné charakteristiky, jistě se nespletete. S obratností psychopatům vlastní manipuluje se svým okolím. Používá při tom ovšem zcela dospělé zbraně.

„Jenom zabírám prostor. Jsem jen debilní děcko. Nesmysl. Kriminálník. Úplně nepoužitelnej.“

Nechává nás do svého srdce nahlédnout Cook v seriálu Skins

James Cook působí velmi charismaticky, umí se bavit, zvládne obrovské množství alkoholu a moc si nevybírá, s kým se vyspí. Život je krátký. Neuvažuje moc o budoucnosti ani o následcích. Klidně ukradne svému nejlepšímu kamarádovi děvče a věci se mu pravidelně trochu vymykají z rukou. Rvačky, drogy a sex, to je Cookova doména. O nic jiného nestojí. Proto neustále dostává do problémů sebe i své okolí.

„Je skvělé, že si nacvičuješ selhání dřív, než se ho dopustíš ve skutečném světě.“

Cordelia Chase, královna krásy v Buffy, přemožitelce upírů

Aby vám nebylo líto, že nemáme žádná zlá děvčata. Není jich opravdu tolik, ale Cordy vydá za deset, to vám garantujeme. Není to jen typická namyšlená roztleskávačská nána, která všechny kritizuje kvůli šatům, účesům, make-upu a schopnostem. Ona je taky pronikavě chytrá a to jejím uštěpačným poznámkám dodává na ničivosti.  Věřte nám, roznesla by vás na kopytech, bez ohledu na to, jak hustí jste.!