Od holek se sice trochu čeká, že se budou držet zpátky, ale řekněme si na rovinu, že to není možné. Copak bychom se pak někdy s někým seznámily? Takže děvčata, pokud ještě nemáte svou balící hlášku, možná si vyberete z našich zaručených. U každé z nich je jisté, že na vás ten kluk už nikdy nezapomene.

Pokud oslovený kluk upadne do šoku, mluvte dál, dokud se z něho nedostane

Protože my děvčata obecně rády komunikujeme, jsou naše balící hlášky delší a komplikovanější než ty klučičí. Ale u všech hlášek platí, že nikdy nefungují samy o sobě. Dají vám prostor k zahájení rozhovoru a seznámení, ale vždycky mějte nachystané nějaké téma, kterým budete moci počínající rozhovor rozvinout.  Může to být cokoliv, něco o filmu, co jste před tím viděly nebo o škole. Hlavně nesmí nastat trapné ticho.

Raději také počítejte s tím, že někteří kluci mohou dočasně ztratit výřečnost, když je z ničeho nic oslovíte. Pokud bude vaše oběť místo úsměvu nebo smíchu vypadat, že je v šoku, prostě mluvte, dokud se z něho nedostane a nebude moct taky něco říct.

„Usmál ses teď na mě, nebo jsem si to jenom představovala?“

Tohle je sice docela vtipná, ale pořád ještě dost nevinná hláška, která může skvěle posloužit i nesmělejším slečnám. Háček tak spolehlivě zaseknete, rozhovor bude zahájen, ale ani v případě, že to nepůjde podle vašich představ, se nemusíte bát, že se ztrapníte.

„Víš, že vypadáš jako můj třetí kluk?“ „Jo, a kolik jsi jich měla?“ „Zatím dva.“

Tímhle stoprocentně zabodujete i u největšího suchara. Je to mistrná hláška s vtipným aha efektem. Jen se nesmíte zaleknout a uspěchat ji. Tenhle vtip totiž potřebuje seriózní tón a přiměřený čas na to, aby si ho vámi oslovený kluk mohl nechat projít hlavou a pořádně si ho vychutnat.

„Mohl bys pro mě udělat takovou drobnost?“ „Hm, a jakou?“ „Zamiluj se do mě!“

Tohle je vtipné, hravé, zkrátka se to perfektně hodí k bezstarostné holce, která je pro každou srandu. Pokud se v tom přímo vidíte, máte perfektní hlášku! A hned si domluvte kafe nebo kino.

Podívejte se na něho a hlasitě řekněte: „Ráda.“ Když se zeptá: „Co?“, odpovězte: „Ptal ses mě přece, jestli s tebou budu chodit?“

Samy asi cítíte, že tahle balící hláška je opravdu těžkotonážní a je jednoduché ji zcela zabít. Pokud ji použijete, musíte si být stoprocentně jisté samy sebou a kouzlem své osobnosti. Nejbezpečnější by asi bylo, vyzkoušet si ji hlavně na někom, o kom vám kamarádky spolehlivě donesly, že po vás touží.

Proběhněte kolem něho, zarazte se a nahlas proneste: „Hele, nesáhls mi právě na zadek?“ „Ani náhodou!“ „Ne? Ale to je škoda!“

Tahle legrácka trochu navazuje na předešlou hlášku a vyžaduje také velké sebevědomí. A taky vás tak trochu pasuje na drsňačku a holku, která ví, co chce. Vámi vyhlídnutý klub bude napřed vyděšený, že ho obviňujete z něčeho tak nechutného, jako je obtěžování, a když mu ten vtip dojde, nejenže se zasměje, ale také si oddechne a maximálně se uvolní. Pak už může být jen váš.