Máte rádi, když můžete před kamarády tak trochu zamachrovat něčím speciálním? Anebo si jen potrpíte na nápadité hračky? I na vás myslí výrobci gadgetů. Kterou z těchto cool věciček byste si vybrali?

Abyste se se svou hudbou nemuseli loučit ani pod sprchou

O to se postará iPod Player & Radio Shower. Nejenže vám umožní poslouchat vaši oblíbenou hudbu během sprchování, protože je vodotěsný, ale nemusíte ho ani pořád hlídat, jestli je nabitý.

Vyřešte problém s věčně zamotaným drátem od myši jednou provždy!

Microsoft Wireless Mobile Mouse 3000 je pro vás jako dělaná! Tahle myška je přizpůsobená dlouhým hodinám, stráveným u PC. Má velmi rychlou odezvu a dobíjecí baterie. Neméně důležité je i to, že si můžete vybírat ze sedmi odstínů barev.

Rádi byste se zbavili hádek vašich sourozenců nebo šílené hudby svých rodičů?

Ne, stěhovat se nemusíte. Stačí vám sluchátka Sony Noise Canceling. Ta byla totiž navržena k tomu, aby dokonale potlačila okolní hluk. Nebudou se vám hodit jen doma, ale skvělá jsou také do vlaku nebo busu. A přestože mají hlavně vyrábět „ticho“ dokážou přehrávat ve slušné kvalitě i hudbu.

Přívěšky s fotkami jsou dávno pasé, ale co digitální fotorámečky?

Mít na klíčích přívěšek s fotkou přítelkyně nebo přítele je hrozná nuda. Ale moct si fotku měnit podle nálady, střídat obličeje kamarádů nebo oblíbených hvězd, to je trefa! A stačilo jen dát dohromady digitální technologii a něco, co už se zdálo pasé.

S kamerou Flip Ultra Camcorder si můžete zahrát na špióna

Je totiž docela malá, takže si ji můžete dát nenápadně do kapsy. Je pochopitelně také mnohem levnější než klasická digitální kamera a přes své malé rozměry dokáže natočit až 120 minut videa. Teď můžete na večírcích zvěčňovat všechny trapasy kamarádů!

Aby vás čištění klávesnice začalo bavit

Máme pro vás tentokrát rovnou dva gadgety. První je docela klasika, ale pobaví. Je to USB minivysavač. Za jeho pomoci dostanete konečně z klávesnice pryč všechny ty drobky chipsů a čokolády.

Pokud by se vám ale zdál vysavač málo cool, máme v záloze něco téměř mimozemského. Cyber clean je podivná hmota jasně zářivé barvy, která vám zaleze do všech sebemenších škvírek klávesnice, když ji k ní přitlačíte, a nalepí na sebe všechny nečistoty a prach.

LED tkaničky z vás automaticky udělají na večírcích střed pozornosti

Se svítícími nebo blikajícími tkaničkami budete mít opravdu styl! Stačí si vybrat svou oblíbenou barvu a pak už jen sklízet uznalé pohledy. Nikdo vás už nepřehlédne. Jen se připravte na to, že je vaši kamarádi budou chtít taky.

Zrcadlové LED hodinky ocení nejen vaše přítelkyně, ale i kamarádi

Tento typ silikonových hodinek je opravdu vychytaný. Jejich displej je vlastně zrcadlo. Děvčatům se bude hodit k namalování v autobuse, když kapku zaspí. Ale vy se s nimi taky blýsknete, protože vypadají zatraceně dobře. Normálně na nich totiž není vidět nic, jen to zrcátko. Čas se ukáže až po zmáčknutí tlačítka.