Na začátku vztahu je vše zalité sluncem. Jste zamilovaní až na doraz a máte pocit, že by protějšek měl o vás vědět úplně, ale úplně všechno. Chcete se mu svěřit opravdu se vším, co se u vás děje. A v jistém slova smyslu je to dobře, jsou informace, které by o vás potenciální partner vědět. Nicméně jsou věci, které hned na začátku vědět určitě nemusí.

Informace dávkujte

Když na partnera vychrlíte všechno, co se vám v životě stalo, co se u vás děje nebo co je špatného, uteče. Vychrlit to všechno najednou není to pravé. Navíc, nikdy nevíte, zda někoho, koho právě budete pomlouvat váš protějšek, nezná nebo s ní není nějak spjatý. O čem se raději na začátcích vztahu nebavit?

Problémy v rodině

Ne každý má rodinu jako ze škatulky, ale proč se s tím hned každému svěřovat? Na první rande rozhodně nevytahujte to, že s rodiči nemluvíte roky, že vás sestra připravila o peníze z dědictví, že kvůli rodičům máte na krku exekuci a podobně. v hlavě takovéhoto muže se rozbliká kontrolka, že to s vámi a vaší rodinou bude pořádně těžké a uteče.

Vlastní pochybnosti

Máte sama problémy s tím, jak vypadáte? Nepřijdete si přitažlivá a dobrá? Proč to říkat hned muži a neustále si stěžovat, že vypadáte tlustě, že nejste přitažlivá a podobně. Sedí před vámi muž, kterému se líbíte, je do vás zamilovaný a pravděpodobně jste pro něj ta nejkrásnější. Proč mu hned ukazovat, že si nevěříte a pochybujete o sobě?

Chcete vážný vztah

Ono se to tak nějak očekává, ale na druhém nebo třetím rande není asi úplně košer mu sdělit, že jste si ho vyhlídla jako budoucího otce svých dětí. Když ještě přidáte něco o tom, že je dobře stavěný, má hustou kštici a krásné bílé zuby, což děti mohou zdědit, zůstane po něm jen žíznivá čára.