Myslíte si, že hlavní je dokonalá postava, šmrncovní líčení a sexy obleček? Někdy to může stačit, ale kluci potřebují i jiné věci. Chcete vědět, co je na vás bude zajímat?

Smějete se jeho vtipům?

Pak je všechno v pořádku, protože už jste označená jako ta se smyslem pro humor. Nejenže tak lichotíte jeho egu, ale je jasné, že si dokážete v krizových situacích zachovat alespoň špetky nadhledu, i kdyby bylo nejhůř.

Mužský humor může být někdy trochu drsnější nebo košilatější, ale pokud kluci vidí, že vám přijde vtipný, ví, že našli spřízněnou duši. Když jste navíc sama vtipná a pohotová, je ruka v rukávu!

Muž je věčné dítě

A rozhodně nestojí o to, abyste byla jeho druhou matkou. Proto hledá přítelkyni, která chápe jeho potřeby. Nepřeje si být omezován, když je s kamarády a chce, abyste se staly součástí party. Potřebuje se otočit na ulici za pěknou slečnou, stejně jako relaxovat v hospodě nebo u fotbalu.

Pokud mu dokážete tohle všechno dopřát, on vám za odměnu nebude kontrolovat účty a vyčítat kafíčka s kamarádkami.

Stejně tak ocení vaši hravost. Proč by měli tím dítětem zůstávat sami? Pokud milujete lego nebo autodráhu, jste snem každého správného kluka.

Nebojácná rebelka

Kluci i muži také nesmírně obdivují samostatné ženy, které se nenechají spoutat žádnými pravidly a konvencemi. Chtějí s vámi zkoušet nové věci a jsou rádi, že vás nemusí pořád vodit za ručičku. Nejste totiž panenka na hraní, ale rovnocenný partner, na kterého se mohou v krizi spolehnout.

Neustálé kňourání, že něco nejde, že máme strach nebo nám není dobře, není vůbec sexy. Ale odvaha, sebevědomí a nebojácnost, tím ho dostanete.

Přátelská optimistka

Rozhodně neuškodí, pokud jste od přírody extrovertní, optimistická a dokážete se bavit v každé společnosti. Působíte pak totiž velmi přátelsky a bezproblémově. Pro kluky to znamená, že se s vámi budou moct pochlubit v jakékoliv společnosti, a že si padnete do oka i s jejich kamarády.

Žádné diety!

Ano, pánové nás mají rádi pěkně štíhlé a pružné, ale chtějí, aby to byl výsledek sportovní aktivity a ne protivné diety.

Pokud totiž sportujete, může se k vám muž přidat a pak vás vzít na pořádný dlabanec nebo pivo. Nikdo totiž nestojí o modelku, která si místo večeře poručí sklenici neperlivé vody a alkohol odmítne s tím, že je příliš kalorický.

Žádné trendy!

Musíte hned vyzkoušet všechno, o čem se dočtete na netu? Takový prohřešek to zase není, ale pamatujte, že kluci vás chtějí osobité a výjimečné. Nezajímají je zástupy stejně oblečených a stejně mluvících žen, co se smějí ve stejnou chvíli.

Ve skutečnosti se mužům budete víc líbit, když zůstanete svá a nenecháte se zblbnout kdejakou trendy novinkou.