Ani letos se slavné hudební hvězdy České republice nebudou vyhýbat. Zahrát a zazpívat nám jich přijede pěkná řádka. Ceny lístků nám sice mohou trochu vyrazit dech, ale jsou to zážitky, na jaké se nezapomíná. Vyberete si mezi nimi i vy svého favorita?

Rap, romantika a dokonalá kytara

Brzy nám písně z nového alba představí britský rapper Example. Asi se mu u nás zalíbilo, minulý rok byl hostem festivalu Rock for People a vyprodal i Lucerna Music Bar. Tentokrát si na něho můžete zajít 15. 3. do pražské Incheba Arény. A nachystejte si 820 Kč.

Pokud fandíte romantickému hudebnímu projevu nebo chcete vzít na rande přítelkyni, neměli byste zmeškat koncert charismatického Itala Erose Ramazzottiho. Uvidíte ho 8. 4. v pražské O2 Aréně a za lístek dáte něco mezi 1000 a 2000 Kč.

Jestli jste však víc fascinováni technickou stránkou hudby, těšte se na britského kytaristu Marka Knopflera. Při jeho famózních sólech nastává v hudebních sálech pravidelně doslova nábožné ticho. 7. 5. přijede stejně jako Eros do O2 Arény a zaplatíte za něho 990 Kč.

Legenda Woodstocku v Praze

Příznivci originálních show si jistě nenechají ujít koncert Pink. Bude propagovat nové album, které seznamuje posluchače s pohledem této zpěvačky na veškeré podoby lásky. Pink si můžete poslechnout 10. 5. také v O2 Aréně a dáte za ni 1000-2000 Kč.

3850775976_3da823841a

Klasický rock nám přijede zahrát veterán Woodstocku Joe Cocker. 19. 5. vystoupí taktéž v O2 Aréně. Šance vidět živoucí legendu se neopakuje často a to za pouhých 1390 Kč.

Čtrnáctinásobná držitelka Grammy Alicia Keys nám bude 12. 6. v O2 Aréně hrát písně ze svého nového alba. Součástí této desky jsou různé zvuky, které Alicia natočila při cestování. Za tento koncert zaplatíte 1000-2000 Kč.

Pomalované ksichtíky vystřídají vousáči

Další nehynoucí rockovou legendou, která k nám zavítá, bude kapela Kiss. Vydala svou dvacátou studiovou desku a jede na koncertní šňůru, ve které nechybí Praha a její O2 Aréna. Cena této vzrušující show se pohybuje mezi 1000 a 2000 Kč.

Eric Clapton nám opět zahraje v pražské O2 Aréně 19. 6. Minule bylo úplně natřískáno, takže s nákupem lístků neotálejte! Pořídíte je za 1290 Kč.

Letos se můžeme těšit také na vousaté ZZ Top. Své blues-rockové fláky nám zahrají 8. 7. v pardubické ČEZ Aréně. Díky tomu, že nebudou v Praze, budou vstupenky poměrně levné, pouhých 590 Kč.

Všechno vygraduje legendární show The Wall

Ani na metalisty se letos nezapomnělo a navštíví nás samotní Iron Maiden. Po pěti letech se vrací do pražské Synot Tip Arény. 29. 7. předvedou bombastickou show, kde svou roli sehraje i hromada pyrotechniky. Cena vstupenek bude 990-1790 Kč.

Zcela výjimečný koncert nás čeká 4. 8. v zámeckém parku ve Slavkově u Brna. Zahrají tam hard rockoví Deep Purple. V předprodeji pořídíte vstupenku za 790 Kč, na místě pak za 990 Kč.

Vrcholem koncertního roku bude legendární Roger Waters, který přijede s koncertní show The Wall 7. 8. do Synot Tip Arény v Praze. Vstupenky sice budou stát mezi 2000 a 3000 Kč, ale budete mít zážitek, na který nezapomenete do své smrti.