3D lamely nabízejí originální řešení. Jsou jednoduché a minimalistické, dokonale zapadnou do každého interiéru. Lamelové stěny oživí místnost a poskytnou jí charakter. Můžete je použít i na oddělení prostoru a vytvoření několika pokojových zón. Jsou vhodné nejen do obývacího pokoje, ale i do kuchyně nebo do ložnice.

Lamely Drdlík – to je vysoká kvalita

Uvažujete-li o pořízení nástěnných lamel, porozhlédněte se v nabídce společnosti Drdlík. Lamely z její nabídky jsou vysoce kvalitní a velmi snadno a jednoduše se montují. Toto elegantní řešení nepřehluší žádný interiér, naopak podtrhne jeho design. Základ jednoho panelu představuje několik zúžených mirkolamel. Jednotlivé desky s mikrolamelou jsou obložené ze tří stran a nemají spáry. I boční strany jsou dokončené, není tedy potřeba jejich další zpracování. Díky tomuto faktu je zajištěna kvalita výrobku. Mikrolamely jsou navržené tak, že spoje mezi panely nejsou viditelné. Díky tomu tvoří dekorace souvislý celek. Díky lamelám bude mít interiér i lepší akustiku.

Mikrolamely jsou připravené pro aplikaci jak na stěnu, tak i na strop.

Jak se takové lamely vyrábějí? Prohlédněte si video:

 

Jaké výhody nabízejí dřevěné panely vyrobené z mikrolamel?

Některé již byly zmíněné výše. Mezi další patří fakt, že se jedná o velmi originální dekoraci určenou na zeď či strop. Instalace je daleko rychlejší cenově přijatelnější, než třeba malování. Není potřeba žádné další lakování ani žádná finálová povrchová úprava stěn. Povrchová úprava lamel se snadno udržuje.

Lamely však můžete využít nejen v domácnosti, ale i ve veřejném prostoru. Jsou ideální volbou pro vstupní haly, knihovny, posluchárny, letištní terminály, restaurace a bary, salonky, konferenční místnosti, meeting místnosti, recepce, předváděcí místnosti nebo třeba pro vytvoření dětských zón.