Hudbu posloucháme prakticky všichni, a proto kolem ní vzniká pořád dost a dost webů. Někteří webmasteři však nevydrží a odpadnou, jiné weby stagnují. Proto jsme vám přispěchali na pomoc se svým výběrem hudebních serverů, které opravdu stojí za návštěvu.

Hudební novinky všech žánrů

Nejúspěšnější a největší jsou hudební weby, které mají široký záběr a zabývají se prostě tím, co zrovna v hudbě frčí. Tyto weby jsou postavené na aktuálním dění, nových klipech a reportážích z koncertů.

Mezi nejlepší určitě patří musicserver.cz se svým sloganem hudba od začátku až do konce. Najdete tam nejen obligátní nové recenze a aktuality, ale můžete si něco najít i o jednotlivých interpretech, nebo si vyhledat recenze starých dobrých fláků.

Nejstarší český web o muzice

Podobné schéma využívá musicsite.cz, ale naši pozornost si zaslouží i tím, že je to historicky nejstarší funkční web o populární hudbě v českém jazyce. Novinky nám přináší už od roku 1996.

Trošku jinak na to jdou futurehits.cz, které se opravdu snaží držet krok s dobou. Tvůrci tohoto webu ví, jak je těžké najít si každý den čas na procházení oblíbených stránek. Proto si u nich můžete objednat zasílání novinek o interpretech z celého světa na email.

Nepropásněte žádný koncert

Pod velmi lákavou doménou naparbe.cz se skrývá hudební magazín, který přináší novinky a informace ze všech hudebních akcí. Najdete tu velké i malé festivaly, koncerty, zkrátka jakákoliv hudební vystoupení. Tak nepropásnete nic, co by vás mohlo zajímat.

A jestli máte v oblibě zejména české kapely a rádi chodíte na jejich koncerty, určitě se vám bude hodit web nakoncert.cz. Nejenže tady najdete plánované koncerty svých oblíbenců, ale můžete si nechat posílat informace o jejich koncertech na email anebo si zobrazit koncerty v okolí svého bydliště.

Někdo to rád Rock and Pop

Pokud jste úžeji hudebně zaměřeni nebo máte rádi papírový časopis Rock&Pop, určitě byste si neměli nechat ujít jeho webovou verzi na adrese rockandpop.cz. Kromě starších čísel časopisu a možnosti předplatného tam naleznete také další články, recenze a videa v přitažlivě tvrdším designu.