V Jacku Reacherovi padne poslední výstřel

Tom Cruise zřejmě při poslední Mission Impossible chytil slinu na thrillery. Jack Reacher: Poslední výstřel má zahájit kvalitní akční filmovou ságu podle předlohy Lee Childse. Cruise tu hraje bývalého člena vojenské policie, Jacka Reachera, který se nachomýtne k poněkud podivnému případu v jednom malém městě. Scénář nám slibuje spoustu adrenalinu a skvělou zábavu.

TomCruiseDec08MTV

Dva želváci excelují v Sammyho dobrodružství 2

Pokud ovšem máte spíš chuť na něco roztomilého, nebo potřebujete vzít do kina mladší sourozence, vsaďte na pokračování úspěšného animáku Sammyho dobrodružství. Sammy a Ray, dva želví přátelé, se totiž dostanou do zajetí v ohromném akváriu. Jsou však odhodláni se dostat za každou cenu na svobodu. Navíc si budete moct jejich osvobozování užít ve 3D.

Jako Glee s přísadou černého humoru: Ladíme!

Máte-li rádi muziku a oceníte i skvělé předělávky klasických hitů, určitě si na muzikál Ladíme! zajděte. Vypráví o Becce, která nastoupila na novou školu a jako introvert to nemá moc lehké. Její záliba v hudbě a DJování ji však přivede do blízkosti nesourodé party holek, které se účastní pěveckých soutěží. Když se k nim Becca přidá, je zaděláno na pěkně výbušnou směs. Co myslíte, zvítězí popík nebo alternativní proud?

Pí a jeho život … s tygrem

Pokud vás úplně nezaujali dva 3D želváci, schovejte si peníze na příběh malého Pí. Ten vyrůstá v ZOO, kterou založil jeho otec. Rodina se však rozhodne přestěhovat s pár zvířaty do Kanady. Jejich nákladní loď ovšem ztroskotá a Pí se jako zázrakem zachrání společně se zebrou, hyenou, orangutankou a tygrem. Tak začíná jejich dobrodružná a nebezpečná cesta k pevnině.

Jestli si myslíte, že půjde o další tuctový animák pro děti, tak možná změníte názor. Údajně nezfilmovatelnou knihu Pí a jeho život o cestě k dospívání totiž do 3D podoby přeměnil filmový mág Ang Lee, tvůrce legendárního Tygra a draka. Pod jeho rukama vzniklo snové dobrodružství plné bohaté imaginace, které byste rozhodně neměli propást.

398578-suraj-sharma-from-034-life-of-pi-034-meets-sita-the-bengal-tiger-at-dreamworld-on-the-gold-coast

Neočekávaná cesta jednoho Hobita

Samozřejmě není tak neočekávaná. Od té doby, co v nás dozněly poslední tóny Jacksonova Pána prstenů, jsme o tomto dni snili. A teď je nadosah a pro změnu se trošku obáváme, jestli bude Hobit stát za to. Konečně uvidíme, jak se Bilbo Pytlík setká s Gandalfem a jejich cesty je zavedou až k družině udatných trpaslíků a drakovi Šmakovi. Myslím, že ohledně Hobita máme všichni jen jedno dilema – originál s titulky nebo 3D dabovaný?

8030395870_11ca49f9cb_o

Ano, šéfe! po francouzsku

Ne, netěšte se na film o Pohlreichovi. Jde o komedii z kuchařského prostředí Oui, šéfe! Tak trošku se vrací ke komediím z 60. let, kdy šlo jenom o čistou srandu a nikdo se zbytečně nepitval v postavách. Třicátník Jacky je talentovaný kuchař, ale kvůli nepříznivé finanční situaci se mu nedaří prorazit. Všechno se změní, když potká proslulého šéfkuchaře Alexandra. A legrace může začít…