Zdá se vám ten pojem divný? Co to vlastně znamená? Pojem single už je světu znám, jde o člověka, který žije svůj osamělý život, umí se o sebe postarat finančně, žije sám. Jenže, co je to mingles? Tento životní styl si níže blíž představíme.

Spolu přesto samy

Mingles je životní styl dvojic, které spolu jsou, chodí spolu, mají vztah, ale za nic na světě spolu bydlet nebudou. Jde o výraz, který vznikl spojením anglických slov married, but single, tedy vdaná, ale svobodná. Každý z partnerů má svou vlastní domácnost, své vlastní soukromí a chcete-li pohodlí. Je to ideální, vídají se tehdy, když oba chtějí, jestliže potřebují chvíli oddech, udělají si jej.

Nehrozí stereotyp a rutina

Dnešní zrychlená doba tomuto životnímu stylu napomáhá, lidé se soustřední na kariéru, honbu za povýšením, udržením si práce. Udržet dlouhodobý vztah je pro mnohé problémem. Navíc, do takovýchto vztahů se vkrádá rutina a stereotyp. Přijdete domů, uklidit, uvařit, sledovat televizi, pár rychlých pohybů v ložnici a jít spát. A ráno opět nanovo, práce, domov, úklid, vaření… Není divu, že se to mnohým lidem zajídá.

Věčné randění

Mingles jsou svobodní a přesto ve vztahu. Nehrozí jim rutina, randí spolu, chodí na různé akce, do kina, divadla, restaurací, jezdí spolu na dovolené a přesto je to hezké i po několika letech. Zažíváte ty pocity, které provázejí začátky každého nového vztahu, těšení se na sebe. Pro mnoho lidí to má své skvělé výhody.

Co rodina?

Mingles životní styl může přitahovat mnoho mladých a mnoho z nich si to může také vyzkoušet. Zpočátku to může být fajn, ale co později? Vztahy se vyvíjejí a logicky se posouvají také vaše představy o životě. Co když budete chtít děti? Jak ty budete vychovávat? Chvíli u vás, chvíli u partnera? Nebo zabřednete do vlny stereotypu a sestěhujete se s partnerem k sobě?