Košile patří k nejrozšířenějším a nejrůznorodějším druhům oblečení, které se nachází v pánském šatníku. V nabídce je celá řada různých stylů, barev, vzorů i materiálů a to bez ohledu na příležitost, ke které si ji berete ( zaměstnání, svatba, setkání s přáteli).

Košili najdete ke každé příležitosti. Díky široké nabídce si vyberete právě takovou košili, ve které se budete cítit pohodlně a dobře. Chcete poradit, jak vybrat tu správnou? Nabízíme několik rad.

Design

Pánské košile jsou rozděleny do dvou základních skupin – košile pro formální a neformální příležitost.

Formální příležitost zahrnuje košile do zaměstnání, na pracovní schůzky nebo různé kulturní pořady.

Mezi neformální příležitost patří například setkání s přáteli nebo posezení v baru či restauraci.

Jaký je mezi košilemi rozdíl? Košile pro formální příležitost má rozšířený límec, který umožňuje uvázání kravaty.

Kapsa nebo bez kapsy?

Kapsy byly kdysi exkluzivním znakem pro zachování formálnosti košile. V posledních letech jsou však doplňkem i pro košile neformálního charakteru. V současnosti je to otázka osobní přednosti. Trend kapsy je prozatím upřednostňován pro košile formální (ukládání pera, bloku či mobilního telefonu).

Pokud procházíte Gear Eshop, můžete v nabídce vidět i košile s kapsou a krátkým rukávem pro neformální příležitost. Volba je většinou v osobní preferenci.

Vzorová či jednobarevná?

Gear Eshop nabízí celou škálu barev i vzorů pro každou příležitost.

Košili však volíme podle typu obleku. Jednobarevné pánské košile byly kdysi exkluzivním zachováním příležitostných oděvů. V posledních letech však někteří z exkluzivních výrobců představili košile s jednoduchými vzory. Formální košile by měla mít jemný vzor, ideálně tenké proužky. Čím je design výraznější, tím je košile méně formální.

Vhodná barva

V posledních několika desetiletích prošly barevné odstíny velkou změnou. V minulosti byly košile většinou bílé či v jemných pastelových barvách. Během devadesátých let se však vše změnilo. Současná barevná škála je téměř nevyčerpatelná. Pokud zvolíte vhodný oblek a kravatu, může být i formální košile jiné, než jen bílé, barvy.

Další prvky

Pánské košile již nejsou omezeny konvencemi. Gear Eshop nabízí celou řadu košilí, které jsou vhodné pro každou příležitost. Kromě jednobarevných košilí a košilí se vzorem najdete v naší nabídce košile s kontrastními barvami na límci a rukávech nebo košile s rukávem krátkým. Na své si přijdou i milovníci barev pestrých.

Gear Eshop

Společnost Gear je více než pět desetiletí hrdým dodavatelem vysoce kvalitních pánských košilí.

Sledujeme trendy a požadavky zákazníků, ale dodržujeme při tom náš základní princip – nabízet kvalitní oděvy z nejlepšího materiálu a tím je především dostupná a prodyšná bavlna.