Potřebujete odeslat balík či nadměrný náklad do zahraničí, ale nevíte na koho se obrátit? Uvažujete nad změnou svého současného dopravce, který vás zklamal? Pak svěřte svoje zásilky společnosti Emons, mezi jejíž služby patří vnitrostátní a mezinárodní přeprava zásilek již více jak 80 let. Díky tomu vám poskytne spolehlivou přepravu vašich zásilek s včasným doručením a výhodnou cenou.

Rychlá doba dodání

Cílem společnosti Emons je vždy zohlednit potřeby zákazníků, takže mezi její hlavní přednosti patří především rychlé a včasné dodání zásilky do rukou adresáta. Běžná doba dodání u této společnosti činí 1-2 dny, a to s ohledem na místo doručení. V rámci jejich služeb můžete také využít expres dodání, jež vám nabídne možnost nejrychlejšího doručení. V rámci jejich služeb si také můžete zvolit fixní termín, kde si stanovíte přesný datum doručení.

Vnitrostátní i mezinárodní přeprava

Služeb přepravní společnosti Emons můžete využít pro přepravu zásilky v rámci celé České republiky. Využít jejích služeb můžete i pro mezinárodní přepravu zásilky. Přeprava zásilek do zahraničí je zajišťována nejen pozemní dopravou, ale i leteckou či námořní. Společnost má zastoupení ve více než 100 zemích a disponuje partnerstvími po celém světě. Velmi rychlé doručení vám nabídne například do Maďarska či Německa.

Zásilka pod dohledem od podání až po doručení

Obdobně jako jiné společnosti nabízí přepravní společnost Emons možnost sledování zásilky. Díky tomu budete mít přehled o tom, kde se vaše zásilka právě nachází, kdykoliv budete potřebovat. V rámci svých služeb mimo jiné také zajistí v rámci přepravy zásilek proclení, což urychlí proces doručení a odpadnou vám veškeré starosti.

Chcete-li využít služeb společnosti Emons, pak stačí navštívit její webové stránky a vyplnit poptávkový formulář.